1.5 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Digitální panely jako praktický prvek při konferenci

Redakční výběr

K moderní době neodmyslitelně patří i moderní technologie a prvky, které oceníte zejména při pořádání větších akcí, během kterých chcete sdílet i větší objem informací. Skvělou volbou pro konference jsou přitom digitální panely, které v sobě mohou obsahovat velké množství dat, ale zároveň jsou přehledné, elegantní a decentní.

Výhody digitálních panelů

Digitální LED panely vás vizuálně osloví minimalistickým, ale luxusním provedením, které dodá akci na eleganci i úrovni. Obsahově je přitom jen na vás, jak panely využijete – zda pro prosté promítání statických reklam, vizualizace, nebo sdílení i velkého množství informací segmentovaných do logických struktur. Z praktického hlediska ušetříte finance za výrobu rollupů či bannerů, které rychle ztrácejí na aktuálnosti, disponují omezenou plochou, a navíc se mnohdy ničí, nedrží, nebo blednou. Digitální LED panely přitom můžete využít nejen v interiéru, ale dnes i v exteriéru všude tam, kde je k dispozici připojení k internetu. Designově i rozměrově dnes existují v různých variantách, takže si vybere každý.

Jak fungují digitální panely

Digitální panely fungují prostřednictvím dotykového displeje, pomocí kterého lze procházet obsah nahraný v daném panelu. Správa tohoto obsahu může probíhat i vzdáleně a lze tak elegantně a bez přítomnosti IT pracovníků obsah například doplňovat či zcela měnit i kdykoliv v průběhu akce. V momentech, kdy panel aktivně nikdo nevyužívá, může probíhat automatické přehrávání vybraného obsahu.

Digitální panely pro konference

Speciálně při příležitostech konferencí můžete digitální panely využít k prezentaci programu a časového harmonogramu (a to ve stručné i detailní verzi), mapky rozvržení jednotlivých přednáškových prostor, prezentaci přednášejících, prezentaci sponzorů, ale i představení pořadatelské firmy. 

Digitální úřední desky zase najdou využití v obcích a městech.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články