4.8 C
Brno
Středa, 21 února, 2024

Oprava promáčklin karoserie Praha – spolehlivě bez poškození laku

Redakční výběr

PR články

Důlek na karoserii se mnohdy objeví jakoby z ničeho nic. Za jeho vnikem může stát celá řada různých důvodů. Klíčové však je najít ideální řešení, tedy opravu, díky které vaše auto bude opět ve skvělém stavu. Díky moderní technologii není problémem oprava promáčklin karoserie. Praha nabízí skvělé možnosti.

Příčiny promáčklin

V některých případech lze vzniku promáčklin předcházet, většinou za jejich vznik však nemůžeme. Ať už jste sami omylem vytvořili promáčklinu, anebo vznikla cizím zaviněním, je důležité ji brzy opravit. Karoserie je ohroženy bezohledným otevíráním dveří, vandalismem či neopatrným parkováním. Zasáhnout však může i krupobití, pád sněhu ze střechy domu či případně pád větve. Pro takové případy je také dobré být pojištěný, aby vás oprava promáčklin karoserie Praha nestála zbytečné výdaje.

Technologie PDR

Díky technologii PDR je umožněna oprava důlků na karoserii bez poškození laku. Nedochází k porušení původní barvy a laku, přičemž celý proces je výrazně rychlejší a také levnější oproti konvenčním způsobům opravy. Nemusíte se tak bát, že by na vašem autě zůstala jakákoliv stopa po dané promáčklině. Drobné poškození lze opravit již do hodiny, přičemž u větších šrámů se doba oprav může protáhnout na několik hodin.

Spolehlivá oprava

Jestliže se obrátíte na servis nabízející opravu karoserií vozidel bez poškození laku, získáte mnoho výhod. Kromě rychlosti a nízké ceny totiž vaše vozidlo neztrácí původní hodnotu. To je umožněno díky zachování původního laku. Získáte bezplatnou prohlídku a kalkulaci ceny, abyste věděli, do čeho jdete. Samozřejmostí je pak záruka kvality na všechny provedené práce a doživotní záruka na opravu technologií PDR.

Ať už na karoserii objevíte důlek kdekoliv, technologie PDR vás jistě potěší. Během krátkého času a za minimální náklady totiž vaše auto bude vypadat zase jako nové.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

Redakce doporučuje

Kontakt

Provozovatelem všech webů je
Ing. Vítězslav Kotík, MBA
U Michelského mlýna 1535
Praha 4
140 00

IČO: 42143659
DIČ: CZ7211162761

Bankovní spojení:
2001807788/2010
IBAN: CZ12 2010 0000 0020 0180 7788
SWIFT: FIOBCZPP
Kontaktovat nás můžete na mailu:  
Redakce: info@press-media.cz

Všechny další frekventované otázky jak služba funguje a jak provést objednávku naleznete zde.