1.5 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Automyčka Express 100% péče o váš automobil

Redakční výběr

Každý z nás hrdých majitelů automobilů by jistě nejraději dopřál právě tomu svému tu nejlepší možnou péči. Ale jak už to tak bývá, času je málo a tak bývá častou volbou návštěva automatické myčky. Co si budeme nalhávat, je to pouze mechanická náhrada za důkladné mytí a tak se vždy najde na voze nějaké místo, které není důkladně ošetřeno. A to nemluvě ani o rotujících kartáčích, které laku vašeho automobilu rozhodně neprospějí. Jak z toho ven? Vyzkoušejte Automyčka Express.

Automyčka Express
Automyčka Express

Šikovné ručičky

V jednoduchosti je síla a tak se Express myčka rozhodla spojit příjemné s užitečným. Do obchodního centra jezdí čas od času každý z nás a tak místo toho, aby váš automobil postával na parkovišti, stačí ho dovézt právě do Automyčky Express. Tam už se ho chopí profesionálové na slovo vzatí a dle vašich požadavků provedou důkladný úklid a očistu. To vše ručně s důrazem na kvalitu provedené práce. Nemůže se vám tak stát, že nějaká část automobilu zůstane bez povšimnutí a špinavá. I v rámci nejlevnější služby je automobil ručně omyt bioaktivní pěnou, našamponován a ručně vysušen, včetně prahů a hran dveří, na které se mechanická automatická myčka rozhodně nedostane. Navíc je pozornost věnována i obtížně odstranitelným zbytkům hmyzu.

Široké množství služeb v Automyčce Express

Nejen vnějšek vašeho automobilu si zaslouží důkladnou péči. Včetně klasických mycích programů máte na výběr třeba i důkladné vyčištění disků a ošetření pneumatik. Mezi oblíbené služby v nabídce patří také vysátí a vyčištění interiéru včetně všech vnitřních plastů, leštěné oken, voskování, leštění chromovaných součástí, impregnace kůže, voskování s UV filtrem pro ochranu laku a v neposlední řadě také čištění klimatizací.

Vše s osobním přístupem a přesně na míru vašim požadavkům. Nebojte se vyzkoušet Automyčku Express  a dopřát vašemu automobilu důkladnou péči.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

1 COMMENT

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články