1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Brigády úplně pro každého

Redakční výběr

Vzhledem k tomu, že se blíží léto, objevila se na trhu spousta pracovních příležitostí, včetně mnoha brigád. Je třeba si uvědomit, že se dnes brigády netýkají pouze studentů, ale vyhledává je čím dál víc nezaměstnaných. Je to možnost skvělého přivýdělku. Jak si ale najít brigádu, která bude dobře ohodnocená a dlouhodobá? Využijte služeb personální agentury Žirafa.cz a přesvědčte se.

Brigády

Aktuální nabídka brigád po celé České republice

Žirafa.cz je silným partnerem nejen při hledání zaměstnání, ale i při zprostředkování brigády. Přestože nalézt vhodnou brigádu není v dnešní době vůbec snadné, značnou výhodou pracovní agentury je, že se rozhlíží za vás a její snahou je nalézt pro vás ideální brigádu dle vašich představ. Díky rozsáhlé síti poboček a spolupráci s personalisty po celé České republice může Žirafa nabídnout dostupné brigády takřka všude, v kterémkoli městě. Spolupracuje s různými obchodními řetězci a nabízí pracovní příležitosti v oblasti, obchodu, výroby i služeb.

Motivace a benefity

Pokud jste spolehliví a pracovití, Žirafa.cz vás samozřejmě ráda odmění. Můžete tak mít nejen výplatu z vaší brigády, ale i různé odměny a benefity v podobě pojištění odpovědnosti proti případné drobné nehodě, příspěvku na dopravu, pokud za prací dojíždíte či zálohy pro vaše potřeby již v odpracovaném týdnu. Nebojte se brigády, může to být nejen skvělá práce přes léto pro studenty, ale i podstatný přivýdělek pro všechny ostatní. Žirafa jedná seriózně, férově a spolehlivě.

Bližší informace najdete na www.nejlepsibrigady.cz

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

1 COMMENT

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články