4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Čištění filtrů pevných částic – hydrodynamická metoda

Redakční výběr

Čištění filtrů pevných částic lze provádět různými způsoby. Tím nejoblíbenějším je rozhodně hydrodynamická metoda. Nabízí ty nejlepší výsledky, a přitom je šetrná k filtru. Celý proces je rychlý a spolehlivý.

Čištění DPF filtrů

Pokud sháníte čištění DPF filtrů, neváhejte se obrátit na profesionály. Díky moderním a pokročilým zařízením celé čištění probíhá rychle, šetrně a s vysokou účinností. Hydrodynamické čištění zaručuje regeneraci filtru a navrací mu výkon v hodnotě až 100 % původního výkonu. I starší filtr tak opět může být ve špičkovém stavu a sloužit jako nový kus. Stačí jen investovat do hydrodynamického čištění.

Čištění filtrů pevných částic

Při této metodě čištění filtrů pevných částic je využívána hydrodynamická síla turbulentního vodního proudu a síla impulsu kompresorem stlačeného vzduchu. Kapalinu uvádí do pohybu vnější tlak, který musí překonat tlakovou ztrátu v kanálcích filtru. Hydrodynamické čištění je nejen nejúčinnější metodou, ale hlavně nepoškozuje katalytický povlak kazety filtru. Celý proces probíhá bez mechanického narušení obalu DPF. Problémem není čištění všech druhů DPF filtrů automobilů, autobusů, kamionů či průmyslových strojů.

Čištění DPF

Pro čištění DPF filtrů můžete dorazit s celým vozidlem, či případně zaslat pouze filtr. Pokud to chcete mít bez zbytečných starostí, servis pro vás zajistí demontáž filtru, jeho vyčištění a následnou montáž. Rychlým řešením je však také zaslání samotného filtru. Ten případně může u vás vyzvednout pracovník. Jakmile je dokončeno čištění filtru, je doručen zpět k vám.

Hydrodynamické čištění má skvělou účinnost čištění, můžete se spolehnout, že filtr bude ve špičkovém stavu. Celý proces je přitom šetrný k filtru a nemusíte se ničeho obávat. Moderní technologie zaručuje ty nejlepší výsledky.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články