1.5 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Autoplachty jsou spolehlivým pomocníkem nejen pro negarážované automobily

Redakční výběr

Pokud máte automobil permanentně venku, jeho karoserie, lak velmi trpí. Ať už jde o kteroukoli roční dobu, každá má něco negativního, čím přispívá k ničení karoserie. Navíc nejen počasí ovlivňuje to, jak náš vůz vypadá. Stačí mít zaparkované auto ve městě, a za pár dnů se jeho barva změní z původní na zašedlou.  V létě jí škodí UV záření a přímé slunce, v zimě zase námraza, sníh, cákance nasolenou břečkou.

Zbavte se špíny i zimní nadílky

Pokud parkujete auto v místě, kde jsou stromy, určitě často řešíte jeho pokálení ptáky nebo jinými drobnými tvory či hmyzem. V době, kdy stromy kvetou, bývá na autech kvítí, na podzim zase listí a plody stromů. Autoplachta vám pomůže nejen udržet auto v pořádku, ale také v zimě nebudete muset odklízet sníh. Pořídit si můžete plachtu zakrývající celý vůz, nebo jen jeho střechu a okna. Tak či tak nebudete muset škrábat okna nebo ze střechy sundávat sníh. Na dlouhodobé parkování, nebo pokud auto používáte o víkendech, se vyplatí autoplachta na celý vůz.

Autoplachty proti zlodějům i škrábancům

Přidružená funkce autoplachet je znát tam, kde parkujete vůz ne na dvoře či zahradě, ale na veřejném parkovišti. Lapkové a zloději mohou být autoplachtou odrazeni, přec jen je zdrží a není zcela tichá při manipulaci. Také vůz není vidět. Pokud kolem vozu parkují jiné automobily, může se stát, že jejich řidiči ťuknou dveřmi do vašeho vozu, škrábnou po vašem autě zipem bundy, kabelkou… Krycí plachta na vůz může pomoct předejít drobným ťuknutím i škrábancům.

Nutné je mít správnou autoplachtu

Na autodoplňky-obchod.cz si můžete koupit autoplachtu jednoduše dle značky, typu a roku výroby vašeho auta. Venkovní, vnitřní, snadno balitelná a lehce udržovatelná autoplachta je velmi praktické vybavení. Pokud se pro ni rozhodnete, jistě nebudete litovat.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články