1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Kdy může být rychlá nebankovní půjčka vhodným řešením

Redakční výběr

Řada nebankovních institucí přichází s produktem rychlá nebankovní půjčka. Ta se může stát řešením nenadálé životní situace, kdy je potřeba získat peníze pokud možno ihned a bez toho, že by se vás někdo vyptával na jejich účel nebo podrobně zkoumal vás i vaši platební historii. Půjčky od banky jsou sice tradičnější a mají své výhody, ale nejsou pro každého a v některých situacích se zkrátka ani nevyplatí o ně žádat. Jestliže potřebujete vyšší částku a jste dostatečně bonitní, je cesta do banky určitě skvělou volbou. Zaskočí-li vás nečekané výdaje, například nepojízdní auto v servisu nebo rozbitá pračka, je pár tisícovek většinou spásných a zachrání napjatý rodinný rozpočet.

půjčka

Vyberte si spolehlivou společnost

U koho žádat? Spolehlivým poskytovatelem je společnost Rerum s.r.o. A jak takový proces žádosti o nebankovní půjčky bez doložení příjmů probíhá? Na stránkách Rerum.cz vyplníte nepříliš zdlouhavý formulář pomocí posuvníků, základní údaje o sobě a žádost odešlete. Po jejím schválení jste uvědomění a peníze ihned odesílány na váš bankovní účet. Je to snadné, efektivní a rychlé. Nepotřebujete ani žádného ručitele.

Žádost kompletně přes internet

Žádosti o nebankovní půjčky online pouze prostřednictvím internetu jsou dnes velmi populární. Svádějí k nezodpovědnému půjčování, ale povinnost půjčku splatit je zde stejná, jako byste uzavřeli písemnou smlouvu na pobočce, na to pozor. Jakmile peníze ve stanoveném termínu nevrátíte a nezažádáte ani včas o prodloužení termínu splátky, čeká vás penále, takže pozor. Ovšem u Rerum můžete splátky několikrát odložit, samozřejmě za určitý poplatek a po omezenou dobu. Určitě je dobré vědět, že pokud byste se octli v nepříznivé situaci a neměli zrovna peníze na splátku, dá se to nějakým způsobem řešit, a to zase online nebo s využitím zákaznické linky.

Maximální limit půjčky

Kolik peněz můžete díky rychlé nebankovní půjčce získat na váš účet? Pokud jste noví klienti, je to maximálně 5 000 Kč, s tím, že když peníze řádně splatíte, budete ji mít napoprvé zdarma! Podruhé se už limit navýší na 15 000 Kč. Být stálými klienty Rerum s.r.o. se tedy vyplatí.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články