1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Myslíte si, že LED produkty, například LED průmyslové osvětlení či LED zářivky, jsou příliš drahé?

Redakční výběr

Ono záleží na tom, z jakého úhlu pohledu se na tak zvané LEDKY- LED svítidla a LED technologie budete dívat. Co se týče technologických parametrů, v současné době LED technologie předčí veškeré klasické technologie, přičemž úspory jsou 60 až 90 procent. Nehledě k tomu, že životnost LED zářivek, LED reflektorů, LED pracovních světel, LED žárovek, LED veřejného osvětlení, LED průmyslové osvětlení, LED panelů, LED svítidel i LED nouzového osvětlení je mnohonásobně delší. Navíc odpadá práce s častou údržbou těchto LED zařízení. Sečteno, podtrženo a porovnáno – vynaložené investice jsou ekonomicky velmi výhodné.

LED pracovní světla a LED průmyslové osvětlení – ideální firemní osvětlení

Třeba takové firmy s dvou a třísměnným provozem. Návratnost investice do LED pracovních světel a LED průmyslové osvětlení činí jeden až dva roky. Po uplynutí této krátké doby investice do LED svítidel, LED zářivek, LED veřejného osvětlení, LED panelů, LED nouzového osvětlení a samozřejmě LED pracovních světel a LED průmyslového osvětlení tato pouze už vydělává, a to dokonce několikanásobek pořizovací ceny.

LED svítidla přinášejí samé výhody, proto si je zamilujete

Co se týká domácího LED osvětlení, k oblíbené vlastnosti veškerých LED svítidel patří především jejich barevná variabilita. K zahození není ani skutečnost, že mnohé typy LED svítidel jsou vhodné pro stmívání. Stmívací funkce je ideální jak v obývacích prostorech, tak také u venkovního osvětlení. Perfektní využití najde například na terasách nebo u jezírek. Věřte nevěřte, LED svítidla mají pouze samé výhody, proto si je zamilujete. Stejně jako LED zářivky, LED reflektory, LED pracovní světla, LED veřejné osvětlení, LED průmyslové osvětlení, LED panely a LED nouzové osvětlení.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články