1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Pivovar Beer Warehouse – pivo z těch nejlepších surovin

Redakční výběr

Chcete ochutnat tradiční české pivo z těch nejlepších surovin? Nebo máte chuť na nějaké exotické pivo, které jste dosud ještě neochutnali? Navštivte liberecký pivovar Beer Warehouse, který si pro své návštěvníky připravil širokou nabídku. Tento pivovar je navíc propojen s restaurací a s hudebním klubem, kde vám toto pivo rádi načepují. Pivovar byl slavnostně otevřen na začátku měsíce dubna 2018. Jedná se o tedy o nový projekt, který se stále rozšiřuje. Jestliže plánujete návštěvu Liberce, určitě sem zavítejte. Rozhodně nebudete své přítomnosti litovat.

Zajděte do Beer Warehouse Liberec

Pojem Beer Warehouse Liberec představuje spojení tradičního pivovaru, moderní restaurace a nadčasového hudebního klubu. Využijte volný všední večer nebo třeba sobotní odpoledne a jděte vstříc novým zážitkům. Zázemí restaurace se nachází jen kousek od Ještědu. Můžete tedy její návštěvu spojit i se svými turistickými aktivitami a vyrazit sem třeba s celou svou rodinou. Čepují zde světlou jedenáctku, polotmavou dvanáctku nebo populární svrchně kvašené speciály, které vás překvapí svou vytříbenou chutí. Bližší informace naleznete na webových stránkách kousekpiva.cz.

Pivovar Liberec s dlouholetou tradicí

Mít vlastní pivovar není nic jednoduchého. Výroba piva v Čechách má naštěstí mnohaletou tradici, z níž lze dobře těžit. Ačkoliv je tedy pivovar nově moderně zařízený a je v provozu jen několik měsíců, určitě se nemusíte bát, že by vám zde podávali nekvalitní pivo. Jejich pivo perfektně podtrhne i chuť nabízených pokrmů ve vlastní restauraci Beer Warehouse, které jsou připravované jen z čerstvých a pečlivě vybíraných surovin. Pivovar Liberec stojí za návštěvu v každém ročním období. Když ale dáváte přednost relaxaci se sklenkou piva venku na zahrádce, určitě svou návštěvu dlouho neodkládejte. Léto totiž nabízí ideální příležitost.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články