4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Nejlepší kancelářské židle

Redakční výběr

Celodenní práce vyžaduje pohodlí. Pokud hledáte kancelářskou židli, která se dokonale přizpůsobí vašim potřebám, máme pro vás několik praktických rad a tipů.

Nejlepší kancelářské židle podporují páteř shora dolů. Výběr dobré kancelářské židle vás nabije energií.

Investujte do kvalitní židle

Kancelářská židle může mít pozitivní vliv na vaše zdraví a také pracovní výkon. Kvalitní kancelářská židle zlepší vaše soustředění, nesmíme opomenout zdravotní benefity. Na židli trávíte mnoho hodin. Kvalitní židle je ergonomicky navržena tak, aby při sezení chránila záda. Kvalitní kancelářská židle je tedy investice do vašeho zdraví.

Jakou velikost si vybrat

Při sezení na židli by se nohy měly dotýkat země. Pokud bychom byli příliš vysoko, může to způsobit problém s krevním tlakem. Naopak, pokud je židle příliš nízká, nepřiměřeně to zatíží zadek. Vhodná výška a správné rozložení hmotnosti umožní sedět pohodlněji. Abyste našli optimální polohu, posaďte se a ve statické 90stupňové poloze s rovnými zády se hýbejte dopředu, dozadu a do boků. Správně nastavená poloha vás nebude omezovat v pohybu. Židle by měla mít možnost plného nastavení. Dobrá rovnováha ochrání před napětím.

Z jakého materiálu by měla být kancelářská židle vyrobena

Na výrobu kancelářských židlí se vztahují evropské normy. Je nezbytné, aby byly při výrobě použity kvalitní materiály, které zaručí dlouhou životnost. Materiály musí mít vysoký mechanický výkon a technickou spolehlivost. I čalounění může být rozdílné. Vyberte si tkaniny, které jsou odolné a nehromadí pot. Každodenní údržba a hygiena musí být jednoduchá.

Pokud hledáte nejlepší kancelářskou židli, vyberte si ji ve specializovaném obchodě superkancl.cz  je nejlepší volbou. Vyberete si židli, která udělá ze sezení výjimečný zážitek ?

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články