3.9 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Na složenky a platby už myslet nemusíte – nová služba to dělá za vás

Redakční výběr

Na složenky a platby už myslet nemusíte

Měsíc co měsíc je většina z nás vystavena nemilé skutečnosti  – placení složenek. Tato opakující se aktivita je doprovázena nejen pocitem zmaru ze samotného placení, ale i nechutí k úkonům s platbou spojených. Tedy zadáváním nespočtu příkazů k úhradě za nájem, elektriku, plyn, internet, pojištění, telefon, mnohdy i cizí telefon…

Na složenky a platby už myslet nemusíte

Pokud nepatříte k těm několika málo osobám, kterým unikající peníze z účtu činí potěšení a internetové bankovnictví či dokonce fronty na poště považují za vzrušující zpestření dne, patrně hledáte způsob, jak své pravidelné platby urychlit a zjednodušit. S novou službou mojeinkaso.cz, která má za cíl ulehčit lidem právě tento krok, si můžete usnadnit alespoň něco. Díky ní významně ušetříte čas i veškeré nepříjemnosti spojené s placením. Služba mojeinkaso.cz totiž zaplatí složenky za vás. A to jak běžné platby, tak trvalé příkazy či inkaso. Ať už je vám zasílán platební příkaz, sms či složenka, stačí jej přeposlat (jednoduše mobilem vyfotíte složenku a pošlete ji přes mms nebo email) a služba mojeinkaso.cz vše okamžitě uhradí za vás. To mimochodem znamená i fakt, že se s platbou nikdy nezpozdíte, nehrozí vám upomínky ani sankce. Vy zaplatíte pouze souhrnnou částku za všechny realizované platby na konci účetního období, a to přímo službě inkaso.

vyzkoušejte ji zcela zdarma Svět-Ženy.czNa složenky a platby už myslet nemusíte

Můžete využít i další z výhod platby s mojeinkaso.cz, a to „Desetinku“. Díky ní si můžete jakoukoliv platbu rozložit. Mojeinkaso.cz zaplatí platbu a okamžitě a najednou, zatímco vy si ji můžete rozdělit do deseti splátek, takže se i v případě nečekaných výdajů nemusíte strachovat o termín splatnosti.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

2 COMMENTS

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články