1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Plachtové haly od A po Z

Redakční výběr

Zdá se vám, že vaše skladové prostory nabírají plnosti a vy zvažujete rozšíření nebo přímo nový sklad? Tlačí vás rozpočet a hledáte nejen levné ale hlavně efektivní a rychlé řešení pro vybudování přístřešku či skladu? Mobilní plachtové haly vám nejen nabídnou levné a rychlé řešení, ale také ideální poměr mezi cenou a kvalitou. Užitnou hodnotu najdete nejen jako sklady na zboží, plodiny, materiál, ale také jako úschovnu pro parkování dopravní, zemědělské či jiné techniky nebo zakrytí místa zemních prací. Plachtovou halu lze do budoucna využít i jako halovou jízdárnu nebo dočasný přístřešek pro zvířata jako jsou koně nebo skot.

Výstavba plachtové haly

K montáži plachtové haly není potřeba žádné odborné znalosti ani žádné speciální techniky, pokud si však nejste jistí, nechte si montáž haly udělat firmou, která vám ji zapůjčí. Plachtovou halu lze v případě nutnosti dát jednoduše v poměrně krátkém čase přesunout na jiné místo, podle vašich potřeb.

Typy plachtových hal

Plachtové haly nabízí dva základní typy a těmi jsou montované haly a samonosné haly, každá z tohoto typu se hodí k jiné potřebě, a tak nabízí i jiné výhody pro využití. Montované haly jsou robustnější a pevnější, a jsou určeny pro pevnější podloží, tedy pro dlouhodobý pobyt na jednom určeném místě.  Naopak samonosné haly na podloží nemají tak vysoké nároky jako montované haly, protože jsou navrženy tak, aby se jejich váha rozložila co nejlépe v rámci celé konstrukce.

Kromě typů je také na výběr z plachtový hal typických či atypických rozměrů, sedlové nebo obloukové střechy, to vše záleží na vašich potřebách. 

A Jaké jsou výhody pronájmu plachtových hal?

  • K jejich sestavení není potřeba stavebního povolení ani betonových základů
  • Bezúdržbový provoz plachtové haly – žádné nebo minimální náklady na údržbu
  • Dlouhá životnost plachtových hal
  • Plachtová hala se v případě nutné potřeby dá poměrně v krátkém časem přesunout na jiné místo
  • Využití za každého počasí
  • Firma, která vám halu pronajímá se o odvoz a dovoz postará

Proč si vybrat plachtovou halu?

Zatímco za ocelovou halu utratíte velkou finanční sumu, a to nemluvíme o nutnosti pevných základů. Plachtová hala má nižší pořizovací cenu a její montáž a demontáž nepotřebuje žádné odborné znalosti. Stačí vám k její výstavbě pouze zpevněná půda. Opláštění hal je vyráběno z vysoce pevnostních materiálů, které při správném využití dosáhnou životnosti až 20 let.

Máte-li zájem o pronájem velkých nebo malých plachtových hal, ať už pro potřeby skladování materiálu, parkování dopravní, zemědělské či jiné techniky nebo zakrytí místa zemních prací. Vyberte si společnost, která vám poradí s výběrem rozměrů ale i s vizí, jak to bude do budoucna, zda nebude lepší odkup či pronájem plachtové haly. Vyberou s vámi takový typ a rozměr haly, který se bude nejvíce blížit Vašim představám a potřebám.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články