1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Jedním tahem blíže k útulnému bydlení

Redakční výběr

Blíží se vám dlouho plánována rekonstrukce vašeho bydlení a vy chcete ze svého nudného a velkého bytu udělat moderní a harmonický domov, můžete se o tuto změnu pokusit novou výmalbou či doplňkem jako jsou tapety. Mnohé z nás představa malování trochu děsí, ale není třeba se znepokojovat. Vždy se najde vhodné řešení, které nám určitě pomůže. Stačí se obrátit například na profesionální malířskou firmu, která se o vše postará.

Je pro vás malování noční můrou, ale chcete ušetřit každou korunu? Pak si nezapomeňte jako krok číslo jedna připravit plochu na malování. S přípravou plochy souvisí po výmalbě i výhoda minimálního úklidu. Použijte maskovací pásky a fólie, které dostatečně vše zakryjí a vy se tak po výmalbě nebudete muset věnovat příliš zdlouhavému úklidu.

Malování svépomocí?

Před malováním svépomocí je potřeba zvážit, zda vaše zkušenosti stačí na výmalbu svépomocí. Máte dostatečné a potřebné znalosti k výmalbě pokojů? Zdá se vám, že koupit barvu, poté ji natřít a nechat zaschnout je jednoduchou prací, ale zaručeně není. Myslete i na to, že během malování mohou nastat jakékoliv nepříjemné problémy, jako je odstranění starého nátěru nebo omítky, vyrovnání plochy pro novou výmalbu. Přes celou dobu budete provádět složité logistické úkony. Při výmalbě svépomocí je také potřeba mít k dispozici veškeré malířské potřeby.

Jak jsme již zmiňovali, výmalba není pouze o tom nanést barvu na stěnu nechat zaschnout a máme hotovo. Při výmalbě svépomocí je také potřeba mít k dispozici veškeré malířské potřeby, protože během výmalby se může stát cokoli, od popraskaní a padání omítky až po nepříjemné nevzhledné fleky na stěnách.

Je nutné škrábat stěny?

Každý z nás, kdo alespoň jednou držel v ruce váleček a maloval ví, že před samotnou prací si mnozí z nás položí otázku, zda je nutné škrábat stěnu před novou výmalbou. Tento fakt zjistíte snadno, stačí namočit malířský váleček a několikrát s ním přejet po stěně. Pokud se vám starý nátěr nalepí na váleček, pak se předcházející malba musí oškrábat – nedělala by vám při malování dobrotu.

Penetrace a její použití

Musíme penetrovat? Podle profesionálních malířů je penetrace prvním krokem k hezky vypadajícím zdím. Jedná se o podklad, který sjednotí savost a zpevní povrchy pro přilnavost dalších nátěrů. Zaručeně by vám usnadnila práci. Pro výmalbu celého bytu s jednobarevným odstínem stačí penetrovat jednou.

Profesionální malíři

Profesionální malíři pokojů nabízí precizně odvedenou práci s kvalitními materiály a dlouholetou praxí. Během své práce dodržují technologické postupy, které jsou potřeba individuálně zvážit pro každý pokoj zvláště, aby nenastaly obtíže. Zaručí vám pojištění proti poškození vašeho majetku. Před samotnou prací Vás seznámí, s jakými materiály budou pracovat a poradí Vám i to co pro Vás bude nejlepší s ohledem na kvalitu práce a následných financí.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články