1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Renovace dřevěného schodiště dodá vašemu interiéru nový designový doplněk!

Redakční výběr

Pokud má vybavení vašeho domu splňovat veškerá funkční a estetická kritéria, pak vyžaduje i dřevěné schodiště čas od času celkovou renovaci. Náš tým podlahářů oživí i velmi poškozené dřevěné schody tak, že budou vypadat jako nové!

Každé schody si zaslouží pravidelnou údržbu

Aby váš interiér působil moderním a upraveným dojmem, je nutné o něj pravidelně pečovat. Zvláště, pokud jsou jeho součástí dřevěné prvky. Například dřevěné schody jsou krásnou dominantou každé nemovitosti. Pokud jsou v dobrém technickém stavu. Vidíte na svém schodišti prošlapané stupně, praskliny nebo vyštípnuté kousky dřeva? Dopřejte jim renovaci. Jedině tak prodloužíte jejich život o desítky let a vy opět získáte krásný designový prvek do vašeho interiéru, který se stane vaší skvělou vizitkou.

Drobné opravy zvládnete svépomocí

Drobné opravy si každý zkušený kutil dokáže opravit sám. Máte-li na dřevě patrné drobné rýhy, pomocí speciálního tmele vyplníte jejich hloubku. Také odchlípnuté lišty lze snadno přilepit lepidlem vhodným na dřevo. Ovšem větší nedokonalosti už raději doporučujeme svěřit do rukou našich odborníků. Naši podlaháři se specializují na renovace dřevěných schodů. Za sebou máme již mnoho zakázek, proto svým zákazníkům můžeme poradit s nejlepším a nejšetrnějším postupem renovací schodiště. Pro práci používáme kvalitní stroje a laky, takže výsledný efekt po naší renovaci dřevěných schodů bude úžasný!

Renovaci schodiště svěřte do rukou našich podlahářů

Provádíme renovace i velmi poničeného schodiště. Dříve, než se pustíme do oprav, k vám pošleme našeho technika, který přímo na místě zhodnotí stav vašeho schodiště a navrhne postup jeho opravy včetně cenové kalkulace. Nebojte se na nás obrátit i v případě, že jsou schody v dezolátním stavu. Možná i těm dokážeme vdechnout nový život!

Jak postupujeme při renovaci schodiště?

Jestliže jsou dřevěné stupnice poškrábané, popraskané, nebo jinak mechanicky poničené, postupujeme osvědčenou metodou broušením schodišťových stupnic. Následně schody zbavíme veškerého prachu, mastnoty a nečistot a po důkladném zaschnutí přichází na řadu aplikace epoxidové pryskyřice. Tu naneseme na opravovanou část pomocí špachtle. V následujících 24 hodinách necháme pryskyřici tvrdnout. Opravované místo pak znovu zbrousíme. Použijeme k tomu skelný papír. Na závěr aplikujeme barvu či lak v odstínu jako jsou celé schody.

I velmi poničeným schodům dokážeme pomoci

Ušetřete nemalé finanční výdaje za nákup nového schodiště a svěřte jejich renovaci do rukou našich profesionálních podlahářů. Citelně poškozené stupnice vyměníme za nové. K tomu použijeme stejné dřevo, které je použito na zbytku schodiště. Pokud je stupnice přišroubovaná na schodech, tak stačí sundat starou, nasadit novou a přišroubovat. Přilepenou stupnici vyřízneme, připevníme k ní lišty upravené na rozměry desky a následně přilepíme stupnici. Opět ji natřete barvou či lakem a schody budou vypadat jako nové.

Zavolejte si na konzultaci našeho technika a nechte si doporučit renovaci schodiště šitou na míru jeho potřebám.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články