1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Test smoothie nápojů: Který si vyberete?

Redakční výběr

Všichni si často a rádi navzájem přejeme „hodně zdraví“ Jednou ze základních podmínek pro naplnění tohoto přání je správná výživa.

Lahodné vitamínové smoothie nápoje představují nový trend
Určitě jste slyšeli a znáte slovo smoothie. Je to krémový nápoj pro rychlý přísun vitamínů, vlákniny, energie, posílení imunity a všeho dobrého pro zažívaní. Tyto lahodné zeleninové či ovocné mixované nápojese v posledních letech staly velmi oblíbenou součástí jídelníčků mnohých z nás. Nejčastěji se smoothie osvědčí jako zdravá snídaně nebo svačinka. Můžeme jej také pojmout jako zdravou alternativu nápoje před větší fyzickou aktivitou.

Receptů na domácí smoothie existuje nespočet. Základ nápoje většinou tvoří ovoce a zelenina. Mezi hojně používané suroviny patří také semínka, ořechy, bylinky, koření, mléčné produkty, rostlinná mléka, vločky a čaje. Každý den proto může být na stole zcela jiná a zdravá snídaně.  Pokud ovšem ráno nestíháte nebo musíte vypravit děti do školy, vyzkoušejte instantní smoothie, které obsahuje výhradně přírodní suroviny. Během chvilky si tak připravíte čerstvé smoothie plné vitamínů.Seznamte se s nabídkou ovocných smoothie Naturalis, které chutnají naprosto skvěle. Testovali jsme tři nejprodávanější a na ně jsme napsali Naturalis Smoothie recenze. Tyto příchutě osloví snad i vás. Nebo máte jiné favority?

Jak vybrat správné doplňky

Z různých důvodů však není někdy možné správné složení přijímané potravy zajistit. V tom případě nabízí řešení potravinové doplňky. Nabídka těchto produktů je v lékárnách, ale i v obchodech velmi pestrá a je tak možno si vybírat podle individuálních potřeb.

Starejte se o vaše tělo a dopřejte mu to nejlepší za pomoci zdravé výživy a zdravých stravovacích návyků. Víte však co jíte? Kdo dnes může říci, že se stravuje správně? Když si koupíte zeleninu v supermarketu, pravděpodobně obsahuje i dost toxinů z postřiků. Některá éčka v potravinách zdraví příliš neprospívají. Pozor na různá ovocná pití, čtěte dobře etikety a zajímejte se o skutečný obsah ovoce. Tyto limonády jsou často plné umělých barviv a aromat. Křiklavá a výrazná barva cukrovinky či ovocné limonády jsou pro vás varováním.

Žijeme v době nárůstu civilizačních onemocnění. Hektický život a chronický stres člověka celkově vyčerpává. Za den vypijeme několik káv,nechybí posezení s cigaretou, chodíme minimálně pěšky, máme nedostatek spánku, rychlé stravování ve fast foodu. Nedokážeme zastavit hlavu a přepnout na jiné myšlenky. Naše tělo začne protestovat a vše se nějak projeví.Buď pár kily tuku navíc nebo třeba pupínky na čele či zhoršenou kvalitou vlasů.

Při těchto signálech si musí člověk dát detoxikaci organismu a restart. Naplánujte si dovolenou, snažte si změnit svůj život, jíst zdravě, sportovat. Vhodné doplňky stravy příznivě ovlivní váš zdravotní stav. Aby nám vybraný potravinový doplněk přinesl náležitý a očekávaný prospěch, musí být výběr proveden cíleně a kvalifikovaně. V prvé řadě nutno vědět co a proč chceme našemu organizmu doplnit. Mohou to být například minerály, vitaminy a další látky s nutričním a fyziologickým účinkem. Pokud k tomu naše znalosti a zkušenosti nestačí, je na místě se poradit s lékařem nebo lékárníkem. Když máte nedostatek určitých živin a doplňky užíváte rozumně a podle návodu, pomůžete svému tělu se zvládáním zdravotních problémů, stresu i s celkovou regenerací. K nákupu přípravků využijte Sensilab slevový kód a nakupte výhodněji výživové doplňky pro zdraví a krásu.

Jak si dopřát zdravé mlsání

Většina z nás to velmi dobře zná. Máme neodbytnou chuť na něco sladkého. Přepadá nás hlavně večer, ale i v průběhu dne. Kromě špatně volených potravin stojí za zvýšenou chutí na sladké i únava, pracovní vypětí, stres a nedostatečný spánek. 

Zní to sice jako sen, ale zdravým mlsáním u televize uklidníte věčně nespokojené chuťové pohárky a žaludek zaplníte zobáním plným vlákniny, zdravých proteinů a minerálů. Ochutnejte sušené ovoce, arašídové proteinové tyčinky, pražené luštěniny, oříškové mixy, proteinový pudink, cereálie a müsli, pomazánky z ořechů, tmavou bublinkovou čokoládu a další lahůdky a delikatesy. A pokud máte po ruce Ochutnej ořech slevový kód, tak při nákupu těchto zdravých dobrot ušetříte.

Na závěr chceme připomenout, že zdravá výživa je jednou z hlavních cest ke zdraví. Není však úkolem potravinových doplňků zdravou výživu nahradit. Cílem je doplnit to, co ve zdravé výživě konkrétního jedince z nějakého důvodu chybí.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články