1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Tak trochu jiná automyčka ─ dopřejte svému vozu luxusní péči!

Redakční výběr

Každé auto potřebuje jednou za čas umýt a trochu té kosmetické péče. Z klasické myčky s rotujícími kartáči ale váš plechový mazlíček nemusí vyjít zcela bez úhony. Je to individuální, ale poškození laku není vzácností a určitě bychom neměli klasickou myčku vyžívat příliš často.

Šetrné ruční mytí

Co s tím, pokud chceme mít vůz neustále nablýskaný a šetřit jej? Nejšetrnější je ruční mytí. Málokdo má ale čas na to, aby myl auto ručně, většinou na to není ani nálada. Zkuste Automyčku Express, kde se vám o čtyřkolého miláčka postarají, ručně jej umyjí a vy si můžete mezitím třeba nakoupit.

Automyčka Express
Automyčka Express

Pobočky v nákupních centrech

Automyčka Express má své pobočky v mnoha velkých nákupních centrech větších měst. Samozřejmě, nejvíce jich najdeme v Praze. Chodov, Nový Smíchov, Butovice, Letňany, Harfa… To jsou příklady míst, kde tuto automyčku najdete. Pobočky má ale i v Plzni, Ostravě a Brně.

Automyčka Express s individuálním přístupem

Obrovskou výhodou je u Automyčky Express individuální přístup k zákazníkovi a snaha vyjít mu vstříc v jeho požadavcích. Pečlivost je samozřejmostí. Každému vozu se pracovníci věnují s maximálním nasazením a dostanou se i na hůře přístupná místa. Na výběr je z několika mycích programů, není problém se na požadavcích domluvit.

Čistý exteriér i interiér

Automyčka Express se postará nejen o umytí a naleštění auta. Pracovníci vyčistí na přání interiér vozu, naimpregnují kožené čalounění, vyčistí klimatizaci… Spektrum služeb je rozmanité. Jak to probíhá? Zajedete do myčky, domluvíte se na požadavcích, necháte zde auto a klidně vyrazíte na nákupy a pochůzky. Dejte si dobrý oběd, absolvujte obchodní schůzku, projděte si obchody. Za hodinu či déle si můžete nablýskaný vůz vyzvednout. Dokonce existuje možnost pro zcela vytížené majitele aut, kdy si pracovníci myčky vozidlo vyzvednou a po očistě jej zaparkují na dohodnuté místo.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

 

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

2 COMMENTS

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články