4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

4 výhody nízkoenergetických domů na klíč

Redakční výběr

Chcete bydlet v kvalitně postaveném domě z materiálů, zajišťující komfort vysoce nízkoenergetického domu? Vsaďte na jistotu stavby z cihel. Naše firma vám postaví bungalov i patrový dům v moderním i klasickém stylu.

Stavíme pro milovníky klasiky

Sníte o svém vlastním domě? Naše domy na klíč představují ideální variantu pro mladé rodiny s dětmi i starší investory. Naše firma Domy na klíč staví domy klasickou zděnou technologií. Stavbu provádíme podle předepsaných postupů a k práci používáme nejmodernější technologie. Naše domy mají záruku kvality, proto přežijí několik generací. Monolitické stropní desky zajišťuje vysokou tuhost celé stavbě, a domy tak snadněji odolají jak přírodním vlivům, tak požárům. S námi získáte příjemný prostor k bydlení. Naše domy jsou nízkoenergetické, dobře akumulují teplo a mají skvělé akustické vlastnosti.

Ušetřete finance za vytápění

Alfou a omegou při stavbě domu na klíč je jeho následná úspora při ročním provozu. Našim klientům nabízíme nízkoenergetické domy na klíč, které vyhovují náročným evropským standardům. Moderní systém zateplení, kompaktní tvar domu i jeho dispozice zaručují výrazné energetické úspory. Umíme zvýšit tepelný odpor zateplovacího systému, a dosahujeme tak nadstandardních izolačních schopností.

Upravte si dispozice dle vašich požadavků

Vyberte si z naší katalogové nabídky typizovaný projekt a my vám v něm nakreslíme úpravy, které jste si vymysleli. S naší firmou jsou jednotlivé dispozice domu vždy variabilní, přizpůsobíme je přesně vašim potřebám. Víme, že postavit dům není jednoduché, proto vám nabízíme také možnost dodatečných úprav stavby. Každý může změnit názor.

Stavíme levněji oproti konkurenci

Naše rodinné domy na klíč jsou cenově výhodnější v řádech až 15% oproti ostatní konkurence. Díky mnohaletým zkušenostem a velkému objemu nakoupeného zboží získáváme u dodavatelů stavebních materiálů výrazné slevy. Díky nim můžeme našim klientům nabídnout bezkonkurenční ceny za stavební materiál.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články