4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Na ucpané WC a neodtékající potrubí volejte zkušeného instalatéra

Redakční výběr

Každodenní používání vaší domácnosti má za následek nechtěné snižování životnosti jednotlivého vybavení. Co dělat, když se vám ucpe toaleta nebo špatně odtéká odpad ve dřezu? Volejte zkušeného instalatéra, který si poradí i se zbytkem domácnosti.

Jste zručný kutil?

Dříve si většinu domácích prací a to včetně údržby prováděli sami majitelé nemovitosti. Dnešní uspěchaná doba si však nežádá hodiny strávené s opravami kapajícího kohoutku nebo špatně odtékající vody ze dřezu. Dnes se na pomoc volají řemeslníci, kteří mají příslušný materiál, zkušenosti, náhradní díly. Není se za co stydět. Pokud vám kape kohoutek, zavolejte specialisty. Náš instalatér Praha si poradí s každou nepříjemností, týkající se trubek a odpadů.

Havárie řešte s profíkem

Ucpal se vám odpad nebo začíná špatně odtékat toaleta? Nebo co hůř, došlo k havárii na topení? Ať už bydlíte v rodinném domě či bytě, neváhejte a volejte instalatéra. Jedině instalatér Praha je vám k dispozici každý den i o víkendech a to nonstop. Dobře totiž vědí, že nepříjemné situace se neptají, zda je zrovna pracovní den. Stačí zavolat a je připraven za vámi po Praze dojet.

Instalatér vymění nebo opraví kapající bojler

Máte ve svém bytě pro ohřev TUV bojler? I ten se čas od času porouchá. Může prasknout horní víko, začít prosakovat ventil nebo dojde k prasknutí trubky. To jsou situace, které dříve nebo později poznamená únava materiálu. I s těmito situacemi vám pomůže náš instalatér Praha. Navíc funguje i jako poradce, pomůže vám například vybrat nový bojler pro ohřev vody. Ten samozřejmě také namontuje na zeď či nainstaluje na konstrukci.

Instalatér Praha připojí nový spotřebič

Náš zkušený instalatér Praha vám pomůže zapojit každý elektrospotřebič, který je napojen na vodu nebo odpad. Umí zapojit pračku, myčku, masážní panel v koupelně, ale i WC, bidet nebo dřez.  Můžete si být jisti, že vše připojí správně.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články