4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Nakupování ve slevách ovládlo celý internet

Redakční výběr

Online obchody měly už od svého založení spousty výhod, o kterých se naprosté většině kamenných prodejen může jen zdát. Tou základní je pochopitelně cena, která může být v případě samotného e-shopu mnohem menší. Výrobek a logistika se cení stejně jako u kamenných obchodů, jenže odpadají náklady na placení velkého nájmu a energií. Ani to ale není zdaleka jedinou výhodou internetových obchodů.

Češi si oblíbili nákupy z postele

Internetové obchody přinesly ohromný průlom v ekonomice nakupování. Celou řadu oborů a sortimentu jste totiž nemohli nakoupit jinak, než dojíždět do velkého města nebo v něm bydlet. Celá řada kusů se tak stala mnohem lépe dostupná komukoliv v České republice. Jenže i ti, co ve velkých městech bydlí mnohdy, preferují dopravu přímo domů. To stejné vám sdělí i blog jednoho z největších českých portálů, věnujících se slevovým akcím a kódům.

Na internetu vždycky najdete levnou nabídku

I na internetu se dají najít opravdu výborné slevy a nutno uznat, že je tady konkurenční prostředí mnohem větší. Koneckonců je mnohem jednodušší překliknout mezi dvěma okny prohlížeče, než porovnávat ceny pěšky mezi více obchody v centru nebo dokonce ve městě. Lidé se tak naučili automaticky vyhledávat za nakupované zboží co nejnižší možnou cenu a tím pochopitelně nutí i prodejce k neustálému soupeření a redukování cen do zajetých kolejí.

K levnějšímu nákupu ale mohou pomoci i portály jako pandakupony.cz nebo pro slovenské klienty stejný portál na adrese pandakupony.sk. Oba portály se věnují jedné věci – a to vyhledávání slevových akcí a poskytování slevových kupónů a kódů k různým produktům. Jedná se o jeden z unikátních druhů affiliate programů, při nichž dokáží vydělat především ti co jsou na konci celého řetězce. A těmi jsme my, standardní zákazníci.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články