1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Aplikace pro školky – praktický nástroj pro řízení mateřské školy

Redakční výběr

Správa mateřské školky je mnohdy složitá a časově náročná. Ovšem moderní technologie pronikají i do školství. Aplikace pro školky nabízí řadu skvělých funkcí, díky kterým administrativu hravě zvládnete. Zamilují si ji přitom i rodiče.

Pro snadnější správu

Aplikace pro školky je stvořena tak, aby ředitelům a učitelům usnadnila práci. Je navržena přesně podle vašich potřeb. Systém je schopný automaticky vystavit faktury pro platbu školného a stravného. Podklady pro platbu poté pár kliknutími zašlete z aplikace přímo rodičům. Kromě toho pro vás aplikace připraví všechny potřebné exporty pro interní záležitosti i úřady. Usnadňuje také plánování směn a evidenci dětí. Správa školky se tak stane mnohem jednodušší.

Přehledná evidence dětí

S informačním systémem vždy budete mít přehled o počtu dětí ve školce. Docházku lze zadávat ručně, ovšem využít lze i čipové karty. Vše je vedeno elektronicky pro snadný přehled a přístup. Aplikace umožňuje snadné zaznamenávání absence, což je klíčové pro další výstupy a fakturace. V systému najdete také přehledný seznam všech dětí – včetně důležitých kontaktů na rodiče a speciálních potřeb.

Jednoduchá komunikace

Komunikace s rodiči mnohdy může být zdlouhavá a nepřehledná, pokud využíváte různé komunikační kanály. S pomocí aplikace budete mít všechny zprávy na jednom místě. Snadno tak můžete kontaktovat rodiče – hromadně i individuálně. Systém umožňuje rodičům během chvilky kontaktovat učitelku či ředitelku. Během chvilky lze zadat do systému absenci dítěte. Navíc je dostupná online nástěnka. Rodiče tak mají všechny důležité informace i přehled o aktivitách svého dítěte přístupné kdykoli a odkudkoli – nejen na nástěnce přímo ve školce.

Aplikace je navržena ve spolupráci s učiteli a řediteli mateřských škol. Díky tomu přesně vyhoví vašim potřebám a usnadní vám každodenní úkony.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články