1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Bazénové plachty mohou mít atypické tvary

Redakční výběr

Máte ve své zahradě atypický tvar bazénu vyrobený na míru vašim představám? Chraňte vodu v něm pomocí kvalitní plachty, vyrobené na míru přímo vašemu bazénu. Naše plachty vynikají dlouhou životností a vysokou nosností.

Užívejte si svůj bazén po celou sezónu

Zahradní bazén nabízí mnoho zábavy a radosti pro celou rodinu. Užívejte si průzračně čistou vodu od jara do podzimu a ušetřete mnoho finančních výdajů za bazénovou chemii, dopouštění odpařené vody a tepelná čerpadla pro ohřátí vody, díky našim kvalitním bazénovým plachtám.

Naše společnost Krycí plachty se specializuje na výrobu krycích plachet na bazény a to i pro atypické tvary bazénů. Bazén a voda v něm je tak chráněná během celého roku proti poletujícím částicím, hmyzu, dešti, sněhu a UV záření.

Jaké využití mají bazénové plachty

Atypický tvar bazénu může mít zapuštěný i nadzemní bazén. Jak takový typ bazénu zakrýt? Spolehlivou ochranou jsou naše bazénové plachty, které plní hned několik praktických funkcí. Pořízením krycí plachty na bazén se nemusí majitelé zahradních bazénů trápit s neustálým čištěním vody pomocí sítka nebo bazénových vysavačů. Listí, větvičky, hmyz a jiné znečištění je v letním období více než běžné a tak je spolehlivým řešením právě plachta na bazén.

Bazénové plachty chrání proti odpařování vody

Bazén trpí hlavně během horkých letních dní na výrazné odpaření vody. Bazénové plachty zajišťují ochranu odpaření vody a tím šetří rodinný rozpočet pro neustálé dopouštění vody z řádu. I v zimních měsících chrání bazénová plachta vaši peněženku. Během zimních měsíců stačí odpustit vodu z bazénu po trysky. Na jaře pak stačí dopustit na požadovanou úroveň a bazén vyčistit běžným způsobem.

Nechte si vyrobit bazénovou plachtu na míru

Chcete mít krásně čistou vodu ve svém bazénu po celý rok? Nechte si vyrobit originální plachtu na bazén přímo pro váš typ bazénu. Naše plachty jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu, které vydrží mrazivé zimní dny i tíhu sněhu. Jsou vyztuženy například ocelovými lanky, nebo dokonce ocelovými trubkami, aby se zabránilo protrhnutí plachty nebo nechtěnému pádu do prázdného bazénu. Obraťte se na naše specialisty, kteří vám doporučí konkrétní typ bazénové plachty, kterou poté vyrobíme.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články