1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Stěhování Brno radí: jak přestěhovat nábytek, aby nedošlo k poškození hran a skleněných výplní?

Redakční výběr

Potřebujete přestěhovat komody se skleněnými dveřmi nebo historicky cenné skříně, které vyžadují zkušenosti profesionálních stěhováků? Naše Levné stěhování Brno vám zajistí profesionální stěhování vašeho bytu v Brně i po celé České republice.

Stěhování Brno radí: Nábytek pečlivě připravte na stěhování

Potřebujete přestěhovat ze svého bytu kuchyň, obývací stěnu, historicky cenné komody, jídelní stůl nebo velkou šatní skříň se zrcadlem? Nedělejte si starosti, jak bezpečně přepravíte veškerý nábytek i ostatní vybavení své domácnosti na novou adresu. Naše Levné stěhování Brno vám pomůže se stěhováním i těžkých břemen z vysokých pater bez výtahu.

Nábytek je nutné pečlivě zabalit

Levné stěhování Brno nabízí bezpečné a šetrné stěhování skříní i ostatních kusů nábytku. Pokud zrovna vás čeká stěhování, pak je důležité připravit nejen věci, ale také nábytek tak, aby nedošlo k poškození hran, rohů, skleněných částí, nebo zrcadel u nábytku.

Jak na balení nábytku

Stěhování Brno doporučuje pomoc s přípravou na stěhování.  Pokud se přece jen rozhodnete připravit nábytek na stěhování svépomocí, pak doporučujeme použít bublinkovou folii, která zabrání oděrům a případným škrábancům. Půjčíme vám speciální obalový materiál a techniku, zamezující mechanickému poškození věcí.

  • Nejdůležitějším pomocníkem je bublinková folie, která ochrání nábytek proti nárazům a vnějšímu poškození.
  • Strečová folie zafixuje nábytek tak, aby s ním byla jednoduchá manipulace. Díky ní se neotevřou šuplíky apod.  
  • Deky se hodí při převozu nábytku ve stěhovacím autě. Podložením jednotlivých kusů nábytku se zabrání poničení a poškrábání při manipulaci a převozu ve vozidle.

Obraťte se na stěhování Brno

Stěhování i těžkých břemen může být snadné, pokud si na pomoc přizvete zručné stěhováky. Náš tým profi stěhováků z Brna zajistí bezpečný transport i křehkých kusů nábytku. Pomůžeme vám přestěhovat historicky cenný nábytek nebo těžký trezor. Objednejte si stěhovací služby od našeho týmu Levné stěhování Brno. Specializujeme se na stěhování a vyklízení, stěhování těžkých břemen, stěhování firem i domácností.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články