1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Kam se obrátit, pokud se potřebujete přestěhovat v Brně?

Redakční výběr

V Brně jakožto druhém největším městě republiky je spousta pracovních i životních příležitostí a lidé se za nimi pochopitelně neustále stěhují. Sehnat ale kvalitní stěhovací služby není ani ve velkém městě jednoduché a samozřejmostí. S tím vám může napomoci společnost stěhování Brno Eliáš.

Prověřeno spokojenými zákazníky

Spokojený zákazník je tou nejlepší možnou reklamou, a to rozhodně moc dobře ví i ve zmíněné společnosti. Společnost má v zádech spoustu kvalitních referencí, jak při rychlé stěhovací akci jednotlivců, tak také při opakovaném stěhování společností, přičemž mezi nejzajímavější reference patří i distribuční společnost jízdních kol.

Profesionalita, efektivita a dobrý dojem

V rámci stěhování bytů Brno rozhodně má co nabídnout a konkurence je slušná. Eliáš ale nabízí ve všech ohledech příjemný a profesionální přístup. Veškeré vybavení a nářadí má vždy při sobě, všechen nábytek je převezený v bezpečí a bez jediného náznaku poškození a profesionálně společnost nakládá také s nábytkem a věcmi, kterých se chcete zbavit. Ty pochopitelně likviduje oficiální cestou v konkrétních sběrných místech.

Komplexní služby s variabilní cenou

Společnost nabízí kompletní služby, které lze využít při stěhování bytů a domů nebo dokonce i firem a garáží, součástí je pochopitelně taky celé spektrum likvidačních služeb včetně odvozu a konečné likvidace materiálu. 

Cena se propočítává individuálně, záleží na tom, jaké vozidlo z vozového parku hodláte využít a kolik je potřeba pracovníků pro stěhování předmětů. Hodinová sazba se přitom počítá za stání auta, přičemž za dopravu má každé auto i své vlastní sazby na kilometr. Oproti spoustě jiných firem si ale stěhování Eliáš neúčtuje žádné poplatky za příjezd a odjezd z místa pracoviště. Takže veškerá cena, kterou platíte, spočívá jen v čisté době práce.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články