1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Esenciální oleje uvolní vaše tělo i mysl

Redakční výběr

Esenciální oleje mi velmi často pomáhají bojovat s únavou, se stresem a s problémy, které se na mě valí. Ráda je přilívám do aroma lamp a v poslední době je také hojně přidávám do svíček, které si sama zkouším vyrábět. Má kamarádka, která mi s výrobou svíček pomáhá je zase přidává do mýdel, které prodává ve své mýdlárně v nedalekém lázeňském městě. Kde ovšem esenciální oleje oceňuji ze všeho nejvíce je koupel, při které se díky olejům naprosto dokonale uvolním a cítím se po koupeli doslova jako znovuzrozená. Relaxační koupel je mojí oblíbenou činností hned po práci na zahrádce. V tomto případě si ovšem ulevím nejen psychicky, ale hlavně fyzicky. Večer po náročném dni si bez koupele v mých oblíbených esenciálních olejích vůbec neumím představit. 

Mořská sůl je skvělá do koupele

Mořská sůlz Mrtvého Moře mi byla doporučena mojí kamarádkou, která se v těchto produktech často pohybuje a velmi dobře se v nich orientuje. Díky ní jsem rovněž přišla na to, proč je mořská sůl z Mrtvého Moře tak blahodárná a rovněž účinná. Sůl z Mrtvého Moře má totiž oproti soli z jiných moří a oceánů zhruba 32 a 34 % soli. Často to přitom bývá zhruba 3-4 %. Díky jedinečnému slunečnímu záření, které vyplývá zejména z dlouhé optické délky, a to v nejnižším bodě na Zemi, je tato sůl tak blahodárná a následně také účinná. Pokud jednou zkusíte koupel v této lázni připravené ze soli z Mrtvého Moře, rozhodně už nebudete do své koupele přidávat jinou sůl než tuto. V lázni navíc stačí pobýt zhruba 25 minut a vstřebáte během toto do svého těla dostatek minerálů ze soli, které jsou zapotřebí. 

Sůl do bazénu nalezne své uplatnění i v kuchyni

Sůl do bazénunalezne své uplatnění kromě jiného také v kuchyni, kdy se dá tato bazénová sůl využívat také jako sůl jedlá. Bio sůl, jak se často soli přezdívá, splňuje naprosto veškerá kritéria a je možné jí tedy dávkovat do bazénu a tím pádem se dokonale postarat o solonizační jednotku v bazénu a zároveň si s ní dochutit pokrmy.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články