1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

HANKA KYNYCHOVÁ:„ZBAVTE SE ZÁSOB V TUKOVÝCH BUŇKÁCH. SPLASKNĚTE AŽ O 4 KG BĚHEM PRVNÍCH DNŮ.“ JE TO MOŽNÉ?

Redakční výběr

Příroda se dostává do jarní nálady. Slaná a kořeněná jídla, hormonální antikoncepce, předmenstruační období, metabolismus žen i životní styl. To vše způsobuje nadměrné množství vody v těle. A i když je voda nejzáhadnější a nejdokonalejší tekutinou na planetě zemi, tak příliš velké množství v našem těle může být škodlivé. Tomuto stavu se říká „vodní intoxikace“. Sportujete, zdravěji jíte a ručička na váze ukazuje pořád stejně? Jedním z nejčastějších důvodů bývá překvapivě velké množství vody v těle. „Vylijte přebytečnou vodu! Ta z 80 % způsobuje nadváhu a nevzhlednou postavu. Splasknete, budete se cítit lépe a s novou energií se pak pracuje daleko lépe. Navíc pohled do zrcadla Vás potěší,“ dodává Hanka.

Více na H2out

VĚDĚLI JSTE, ŽE S NADMĚRNÝM MNOŽSTVÍM VODY V TĚLE JE SPOJENO AŽ 80 % NADVÁHY?

Způsob života, hormony, málo pohybu. Nejen toto způsobuje, že průměrný člověk má ve svém organismu nadbytek 5–15 litrů vody, která mu není žádným způsobem prospěšná. Shromažďuje se v podkožním tuku, který se tak zvětšuje. Zatěžuje klouby, podílí se na tvorbě celulitidy a ukládá se v určitých partiích, které pak vypadají nevzhledně. Zadržování vody v těle ovlivňuje především skladba naší stravy, zejména skryté slané a sladké přísady v potravinách. Na vině bývá ale také antikoncepce nebo nemoc. Před menstruací můžeme kvůli vodě vážit až o 4 kila více.

VYPUSŤTE ZE SEBE PŘEBYTEČNOU VODU VEN A POZNEJTE SÍLU PŘÍRODY

Zadržování vody v těle řeší spousta žen, ale i mužů. Za následek má totiž přebytek tuků v oblasti pasu, bříška a boků, ale také neustálý pocit únavy, přesycenosti či těžkých nohou. O celulitidě ani nemluvě. Lékaři doporučují intenzivní metody a přírodní extrakty jako zelenou kávu, kopřivu, kofein. Naše tělo se snaží při trávení hlavně cukrů a sacharidů ukládat nadměrné množství vody. Cítíme se pak unavení, bez energie, oteklí, zatěžujeme klouby, a navíc se nám voda vždy uloží v tzv. problémových partiích, což určitě nechceme. Pro odvodnění organismu vyřaďte nevhodná jídla, naopak do svého jídelníčku zařaďte pokrmy bohaté na vápník a draslík. Odchod vody z těla podporuje také zelený čaj,

petržel nebo okurka. Důležitý je i pravidelný pohyb, dopřát si můžete také lymfatické masáže.

více na H2out.cz

ODVODNĚNÍ ORGANISMU ZVLÁDNETE HRAVĚ S NOVÝM PRODUKTEM PŘÍMO Z PŘÍRODY

H2Out je přírodní produkt, který je kombinací přírodních extraktů. Přípravek se užívá dvakrát denně, ideálně ráno a odpoledne, vždy po jídle. Neměl by se užívat nejméně 4 hodiny před spaním. Složení H2Out FORTE napomáhá tomu, že je výsledek velice rychlý a extrémní!

Kopřiva přispívá k normální funkci ledvin. Fenyklová silice podporuje vylučování moči, extrakt z kaštanu příznivě ovlivňuje trávení a zbavuje pocitu těžkých nohou. Tyto složky doplňuje také výtažek ze zelené kávy a bambusová vláknina.

Produktu věří také cvičitelka Hanka Kynychová: „Praxe s klienty vám ukáže ten správný směr a správné produkty pro ten nejlepší a nejrychlejší výsledek. H2Out je špičkovou švýcarskou novinkou na trhu. Čím méně ‚zbytečné‘ vody budeme mít, tím budeme krásnější, pohyblivější, s pevným podkožím a spoustou energie. Ten extrémní výsledek H2Out doporučuji všem. Navíc se mi líbí, že přípravek H2Out je na přírodní bázi, takže do sebe nedostáváte chemii.“

NEZATRACUJTE NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ! BEZ PŘEBYTEČNÉ VODY V TĚLE JDE VŠECHNO LÍP.

Úspěšný boj s kilogramy je nyní možný díky švýcarské kvalitě s produktem H2Out. Jde o vysoce účinnou a volně dostupnou kombinaci látek pro odvodnění organismu. Nepřekračujte předepsané dávkování, může způsobit nekontrolovatelný úbytek váhy.

Seženete v každé lékárně nebo na stránkách výrobce www.h2out.cz, kde se vám při zadání slova AKCE odečte 100 Kč z každé objednávky.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články