1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

I luxusní reklamní předměty s potiskem pořídíte za hubičku

Redakční výběr

Obdarovat významného firemního partnera, kolegu z branže nebo důležité zástupce společnosti, s níž toužíte navázat pracovní vztahy a kontrakty, není tak těžké, jak by se zprvu mohlo zdát. Pokud se vy jako ředitel, hlavní provozní nebo manažer necítíte být zběhlý ve výběru ideálního propagačního dárku, nechte tuto práci asistentkám. Uvidíte, že dámy vyberou reklamní předměty lépe než vy. Stačí se podívat, v jaké oblasti budoucí partner působí, jaké má koníčky, záliby, zvyklosti, případně pohybuje-li se v jeho okolí mladá dáma, nějaké děti či mládež…

Propagační předměty mají zaujmout, potěšit, hlavně ne urazit

Textilie s potiskem, které nepadnou, kosmetické tašky, jež se nehodí, případně sada golfových míčků sportovním odpíračům – to jsou případy, jaké nechcete zažít. Podívejte se do aktualizovaných katalogů s dárkovými předměty a v klidu si rozmyslete, jaký dárek by vaše zákazníky, kolegy, zaměstnance, potenciální klienty opravdu potěšil. Vždyť i luxusní propagační předměty, na něž se vytiskne, vygravíruje, vyrazí, polepí nenápadné logo vaší firmy, nestojí takový majlant.

Sportovní reklamní předměty jsou dokonalým dárkem, který potěší každého

Zmínili jsme golf. Ne všichni mu holdují, ale kdo už se do této hry jednou pustil, určitě ho tato záliba bude bavit déle než jednu sezonu. Podívejte se do současné nabídky UniMark, jestli by vaše partnery nepotěšila sada golfových míčků s nenápadným logem vaší firmy, dámské či pánské tričko, případně deštník. Na oblečení se logo vyšívá, na umělou hmotu tiskne, jakož se používají i další typy zvýrazňování na dárkové předměty. Nebojte se zeptat, pokud si nebudete jisti s výběrem. Při objednávce většího množství dárkových předmětů s potiskem je cena logicky nižší než u malovýroby.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

1 COMMENT

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články