4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

I maličkosti mohou pomoci naší planetě

Redakční výběr

Pomozte opravit planetu – značka vteřinových lepidel Loctite společnosti Henkel vysadila 500 stromů a skrze zajímavou soutěž i osvětu vyzvala Čechy i Slováky, aby se připojili k projektu, který napomáhá k obnově našeho kulatého domova.

Recyklace, opravování starších i rozbitých věcí a mnoho dalších možností, které nás téměř nic nestojí, mohou pomoci naší Zemi „chytit druhý dech“. Například odlesňování, vymírání vzácných druhů rostlin i živočichů postihují i Slovensko nebo Českou republiku. Proto Loctite rozjel na jaře kampaň s jasným poselstvím, které říká: Pomozte opravit planetu, stačí i maličkosti.

Začít můžete okamžitě. Stačí k hrnečku přilepit ouško, místo toho abyste jej vyhodili. Vdechněte život kabelce, pásku, sponce i botám. Na první pohled se to nezdá, ale díky recyklaci a druhému životu věcí se výrazně může snížit dopad na prostředí i naši milovanou modrou planetu.

Aby dobrý skutek lidi opravdu hřál, přišel Loctite i se soutěžemi, ve kterých bylo možné vyhrát úžasné ceny. Každý, kdo opravil nějakou věc vteřinovým lepidlem Loctite, se mohl zúčastnit. Stačilo spravený předmět vyfotit a fotografii sdílet na www.pouzivejloctite.cz.

Každá taková fotografie pomohla hned dvakrát. Kromě toho, že opravená věc mohla dál sloužit, slíbila značka Loctite za každou fotografii zasadit jeden strom. Do soutěže se v České a na Slovenské republice připojilo téměř 200 fotografií (198). To je hezké číslo. Loctite se ale rozhodl pomoci ještě více, a úsilí lidí tak znásobit a podpořit. A tak bylo vysazeno 500 stromů.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili a kteří podíleli na pomoc naší planety. Toto je ovšem jen začátek! Připojte se k nám pro dobrou věc. Stačí tak málo, slepit, opravit, recyklovat – vrátit věcem život a pomalu i planetě.

www.pouzivejloctite.cz

Previous article
Next article
Dopřejte si podzimní dny plné rozmazlování. Tipy na nejlepší wellness pobyty!
- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články