4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Dopřejte si podzimní dny plné rozmazlování. Tipy na nejlepší wellness pobyty!

Redakční výběr

Čas od času každý z nás potřebuje takzvaně vypnout a zregenerovat nejen své tělo, ale i mysl. Složitá doba je nemilosrdná a unavuje každého z nás. Ovšem, abyste si odpočinuli a načerpali sílu a energii, připravili jsme pro vás několik tipů na wellness pobyty, které si můžete užít. Nechte se rozmazlovat a užijte si zasloužený odpočinek.

Do lázní v Luhačovicích

Pokud vám luhačovické lázně nic neříkají a nikdy jste zde nebyli, je nejvyšší čas o nich něco málo zjistit. Lázně Luhačovice nabízí nejen krásné okolí, ale také klid a odpočinek. Najdeme je v malebné krajině Bílých Karpat a jsou největšími moravskými lázněmi a čtvrtými největšími v České republice. První zmínky o léčivých pramenech se datují již od 17. století a první léčebná zařízení zde byla vybudována koncem 18. století. Lázeňská léčba je zaměřena na potíže s dýchacím systémem, trávicího ústrojí, diabetu, ale i na potíže s pohybovým aparátem.

Říčky v Orlických horách

Načerpat energii a užít si klid a pohodu můžete i v Říčkách. Protoulejte se přírodou a večer si užijte příjemné ubytování například s vířivku, ale také s polopenzí. Hotel v Říčkách v Orlických horách nabízí výhodné balíčky ubytování i se vstupem do wellness, stačí si jen vybrat výhodnou nabídku.     

Odpočinek najdete také v lázních Libverda

Lázně Libverda patří mezi tradiční lázeňský komplex nacházející se v krásném údolíčku Jizerských hor nedaleko Liberce. Historie lázeňství tu sahá až do 14. století, kdy byly objeveny místní minerální prameny s léčivými účinky. Léčebné procedury v lázních se zaměřují především na pacienty s potížemi pohybového aparátu, ale i srdce. Dále se zde také zaměřují na poruchy neurotické, psychosomatické a duševní. Užijte si opravdovou relaxaci a naberte sílu a energii na celou zimu.  

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články