1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Jazyková škola Kladno – příměstský tábor s výukou angličtiny

Redakční výběr

Přemýšlíte, jak s dětmi naložit během prázdnin? Jak dlouho je vydrží hlídat babička, kolik dovolené si budete moci vybrat vy a co s dětmi ve zbývajících dnech a týdnech? Nabízí se možnost příměstského tábora pro děti od 5 do 12 let v termínech od 20. do 24. srpna a od 27. do 31. srpna. Příměstský tábor nabízí a organizuje jazyková škola Kladno, která tímto zve vaše děti na hravou angličtinu pro nejmenší a divadlo a projekty v angličtině pro starší děti. Samozřejmostí, jako na každém správném táboře, budou zábavné soutěže a hry, sportovní aktivity, míčové hry, střelba z luku, různé závody, výtvarné dílničky, výprava za pokladem a další. Děti tak mohou strávit s angličtinou Kladno čas vždy od 8:00 do 16:30 s tím, že budou mít zajištěnu stravu – teplý oběd a dvě svačinky, samozřejmě včetně pitného režimu.

Počet míst na příměstský tábor jazykové školy Kladno je omezen

Pokud chcete, aby děti trávily svůj čas příjemně, aby o ně bylo o prázdninách dobře postaráno a zároveň se potrénovaly v anglickém jazyce, neváhejte je na příměstský tábor jazykové školy Kladno přihlásit včas. O jazykovou školu Kladno a její příměstské tábory je velký zájem, proto s přihlášením dětí neotálejte.

Semestrální a víkendové jazykové kurzy

Jazykova skola Kladno samozřejmě nabízí výuku angličtiny Kladno a pořádá kurzy angličtiny Kladno během celého roku. Jazyková škola Kladno se však nezaměřuje jenom na anglický jazyk. Nabízí také kurzy ruštiny a kurzy němčiny Kladno, a to jak pro veřejnost, tak také pro firemní zákazníky. Kromě semestrálních kurzů angličtiny Kladno a semestrálních kurzů němčiny Kladno je možno díky jazykové agentuře Penguin navštěvovat také víkendové sobotní intenzivní jazykové kurzy angličtiny a němčiny. Víkendový kurz angličtiny Kladno a víkendový kurz němčiny Kladno má rozsah 20 vyučovacích hodin.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články