4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Půjčení dodávky a její výhody a nevýhody

Redakční výběr

Stojíte před velkým problémem, jak odvést materiál na stavbu rodinného domu nebo zboží zákazníkům, když vaše auto nějak nechce poslouchat, musíte rychle a spolehlivě najít řešení pro danou situaci. Nejlepší řešení je zapůjčení si dodávky. V každém městě dneska jsou společnosti, které poskytují vypůjčení vozu. V poslední době jsou takové společnosti doplňovány o dodávky různých velikostí, a hlavně za různými účely, protože zákazníci se stále zajímají o pronájem dodávkových a také obytných vozů a jak jistě všichni víme, poptávka vytváří nabídku.

V nabídce půjčoven jsou dodávky osobní nebo takzvané obytné vozy. Ty první mají za úkol přepravit osoby z místa A do bodu B, pronájem dodávky zvažte podle počtu přepravovaných osob, dodávky mohou být až devítimístné. Obytné vozidla jsou velice žádané, kdy je druh cestováni obytnou dodávkou zcela běžnou záležitostí. Cestování v obytné dodávce lehce připomíná dům na kolech. 


Nezapomeňte na pojištění vozu.


Výhody půjčení dodávky

Každý pronájem dodávky má své výhody tak samo i nevýhody, rádi vám na ně poukážeme. Ať už jste se rozhodli pro krátkodobý či dlouhodobý pronájem vozidla či dodávky, autopůjčovna vám poskytne širokou nabídku vozidel dobrých technických stavů. Které vás zaručeně nikde ve štychu nenechají. O své vozidla pravidelné pečují od čistoty až po servis. Pronájem vozidel je v přijatelné cenové relaci, přepravíte tak požadovaný materiál, nábytek či osoby s minimálními finančními náklady. K výhodám takového pronájmu patří i fakt, že se nemusíte starat o pojištění vozu, povinné ručení, servis, přezouvání pneumatik a podobně. Nemusí řešit dále dálniční známky. To vše je v kompetenci majitele vozu, tedy půjčovny. 

Nevýhody půjčení dodávky

  • Jednou nevýhodou mohou být komplikace spojené s nehodou nebo poškození vozidla, kdy snadné odevzdání vozidla se prodlouží o dny či týdny. 
  • Pozor na nedodržení podmínek autopůjčovny, za jejich nedodržení vám budou účtovány sankce, které nejsou malých částek. 

Na co si dát pozor při půjčení dodávky

Každé půjčovny dodávek mají svá pravidla, která se musejí dodržovat i ze strany klienta. Podmínky jsou určitě na internetových stránkách vybrané firmy, nebo samozřejmě je obdržíme přímo ve firmě při sepisování smlouvy. Sepsání všech pravidel a podmínek pro obě strany znamená, že si dodávku můžeme v klidu a bezpečně pronajmout. Musíme mít platný řidičský průkaz a občanský průkaz, některé půjčovny žádají věk řidiče nad 23 let a odježděné nějaké kilometry s dodávkami. 

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články