1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Kožená sedací souprava ve tvaru L aneb kam ji umístit

Redakční výběr

V současné době se na trhu vyskytuje hned několik variant kvalitní sedačky. Specializovaný obchod, v jehož prodejním portfoliu se nachází i kožená sedací souprava aktuálně nabízí sedačky ve tvaru L nebo jednoduché dvojsedáky či trojkřesla. Ještě před pořízením vysněné sedací soupravy byste ovšem měli vědět, že se ne všechny sedačky hodí do všech obývacích pokojů. Jak tedy efektivně hospodařit s prostorem?

Kupujte pouze to, co využijete

Kožená sedací souprava je aktuálně nabízena hlavně ve tvaru písmene L. Tento půdorys se ovšem nehodí do všech obývacích pokojů, a pokud na něj nemáte prostor, pak raději volte jednoduché rovné sedáky. Obecně platí, že se rohové sedačky hodí do středně velkých místností, kde v rohu nezaberou tolik místa, ale přesto budou stále působit jako dominantní prvek celého prostoru.  

Nevyhovuje vám nabízená sedačka?

Samozřejmě se může stát, že budete mít natolik specifické požadavky, že si na internetových stránkách renomovaného obchodu nevyberete žádnou sedací soupravu. To ovšem není žádný problém, protože luxusní sedací soupravy se vyrábí i na míru. Tím pádem je možná libovolná kombinace s taburety, dvojsedáky nebo trojkřesla. Fantazii se opravdu meze nekladou a záleží pouze na vás, jakou sedačku si pořídíte.

Chcete vytvořit kuřácký salónek?

Luxusní sedačky jsou středobodem nejenom v obývacím pokoji, ale i v kuřáckém salónku. Majetnější muži mají ve svých domech vlastní pracovnu, kde rádi odpočívají ve stylu anglických gentlemanů. Ke sklenici skotské whisky a kvalitnímu doutníku samozřejmě nesmí chybět ani luxusní sedačka. Kožené sedací soupravy anglického typu jsou dostupné v několika barevných variantách, a navíc můžete volit mezi různými velikostmi.

Správně zvolený tvar a velikost sedací soupravy může pozitivně ovlivnit atmosféru v místnosti. Nemá smysl do malého obýváku cpát velkou sedačku. Zaměřte se spíše na styl, pohodlnost pohovky a kvalitní materiály.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články