1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Restaurace Benecko nabízí pohodu a vynikající jídlo

Redakční výběr

Víte, co skrývá útrobí Krkonoš? Klid, čisté prostředí a vznikající jídlo.  To vše najdete na Benecku v Top restauraci, která dokáže potěšit i toho nejnáročnějšího gurmána. Nabízí nejen výborná jídla a pro lidi veřejně dostupný pohled do kuchyně, ale také skvělý personál, jež je tady opravdu pro své návštěvníky a splní jim i pomalu nesplnitelná přání. Tohle je restaurace Benecko.

Z ruiny vznikla oáza klidu

Kam na jídlo? Benecko! Celý příběh této malebné restaurace se začal psát v roce 1980. Bohužel prošel řadou majitelů, kteří se k objektu nechovali zrovna s láskou, a tak chátral a ztrácel na svém pověstném lesku. Nynější vlastník však této nemovitosti dodal opět ráz moderní horské restaurace a vybudoval zde místo, které je pověstné nejen vybranými kulinářskými pokrmy, ale lidé zde rádi tráví čas také proto, že jim nabízí potřebný prostor k odpočinku.

Otevřenou kuchyň neuvidíte všude

Toto místo si zapamatujte, protože nynější majitel vsadil ještě na jednu věc, a tou je veřejnosti otevřená kuchyň. Můžete se tak bez pocitu provinění podívat, jak se připravuje vámi zvolený pokrm a připravovat se na lavinu skvělých chutí předem. Všechny suroviny, z nichž je připravován váš pokrm, je obvykle od místních chovatelů a pěstitelů, kteří poskytují to nejlepší, co na svých farmách mají. Tím Top restaurace Benecko podporuje místní trh. Nutná je ale předem rezervace restaurace Benecko, jelikož zde není o návštěvníky nouze.

Benecko je ideální místo na oslavy všeho druhu

Hledáte restaurace na svatební hostinu? Benecko jednu skvělou má. Celý prostor si lze pronajmout nejen na tuto událost, ale také se zde dají uspořádat firemní akce nebo oslavy narozenin. Pro menší akce je zde připraven salónek, kde je kapacita do 40 osob a toto místo je opravdu nabité osobitostí a rodinnou pohodou. To vše nabízí tato restaurace. Benecko je při tom pouze hodinu a půl autem od Prahy.

Až se budete rozmýšlet, kam do restaurace na Benecku, zavítejte i vy do Top restaurace, kde se pořád klade velký důraz na kvalitní stravu a příjemné prostředí. Tomu nahrávají i panoramata plné zeleně a nádherných kopců.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články