1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Dronová světelná show bude brzy v ČR! Co vám nabídne?

Redakční výběr

Dron jakožto moderní technologie prostoupil celý svět včetně naší země, ale dronová show je zde úplná novinka, kterou vám brzy přinese společnost Magic Drones. A na co se můžete těšit? Neuvěřitelná holografická projekce, která do dnes nebyla v ČR k vidění!

Jediná show viditelná až na 1 kilometr

Naprosto neopakovatelná drone show, která se odehrává přímo na noční obloze. Hraje desítkami různých barev, tvarů a možností a viditelná je až na neskutečnou vzdálenost jednoho kilometru. Drone light show se tak stává naprosto neobyčejnou podívanou, která nemusí být jen oslavou, ale může také širokému okolí přímo na nebi vyprávět váš příběh! 

Dokonalá technická vyspělost

Dronová show je naprosto inovativním a nejmodernějším způsobem hvězdné zábavy. Světelná show se odehrává ve výšce okolo 120 metrů a je kompletně realizovaná soustavou dokonale koordinovaných dronů, které mohou tvořit statické i pohyblivé obrazce. Show je naprosto dokonale bezpečná a pochopitelně realizovaná jen za dobrých povětrnostních a podnebních podmínek. Holografická projekce přitom dosahuje naprosté dokonalosti, o čemž se můžete přesvědčit i na jednom z našich videí dron show.

Je dronová show bezpečná?

Bezpečnost je pochopitelně i u této show na prvním místě, a proto jsou veškeré použité drony vybaveny nejvyspělejšími motion technologiemi, které nám i na vzdálenost 120 metrů dávají možnost ovládat jednotlivé drony s přesností na pouhé dva centimetry! Celá show se navíc odehrává daleko od cílového publika, i když se může na oko zdát, že celé rojení dronů probíhá přímo nad hlavami přihlížejících. Naše dron show, která se brzy dostane také do České republiky, vám nabídne ničím nerušený hvězdný zážitek!

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články