1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Nejlepší vánoční dárky pro kutily

Redakční výběr

I když si nejste jisti, jak vypadá sbírka nástrojů vašeho zaníceného kutila, je velká šance, že i když nakonec vyberete něco, co už mají, ocení vaši snahu – a co víc, budou mít užitečný nástroj dvakrát. Co kdyby ten první už dosloužil.

Vzhledem k tomu, že se váš rozpočet může lišit, zahrnuli jsme také zdravou rovnováhu cen, od levnějších dárků až po nářadí za větší sumy. Podívejte se nyní na nejlepší dárky pro kutily ve vašem životě.

Bez čeho se kutil neobejde?

  • Kvalitní pracovní rukavice. Jsou dobře padnoucí a vyrobené z rychleschnoucí látky a zůstávají bezpečné díky zapínání na gumu a suchý zip. Navíc je lze prát v pračce a ty opravdu dobré mají ochranu kloubů, prstů a různé další vychytávky.
  • Digitální vodováha a úhlový měřič. Má kompaktní velikost, která se hodí ve stísněných prostorách, kam by se delší nástroje nevešly. Jeho velký digitální displej usnadňuje čtení z celé místnosti a obrazovka se dokonce otáčí, když ji potřebujete použít obráceně.
  • Magnetický držák bitů. Každý, kdo má elektrickou vrtačku, ocení jednu z těchto šikovných vychytávek, která udrží až pět bitů uspořádaných na samotném nástroji místo v kapse. Jen se ujistěte, že jste vybrali ten, který je kompatibilní se zamýšlenou značkou vrtáků, ať už je to DeWalt, Bosch, Makita nebo Milwaukee. 
  • Multifunkční kladívko 12 v 1. Jedná se o mini kladívko, do kterého můžete gravírovat, čím chcete, a je dodáváno s 12 různými nástroji, od kleští přes pilu až po otvírák na láhve.
  • Sada nářadí. Kutil nemá nikdy dost kleští, šroubováků, klíčů, inbusů. A i když jich měl  kdysi dost, jsou to věci, které  se snadno zapomenou, ztratí nebo zreznou. Správné sady nářadí udělají radost každému kutilovi.
  • Organizér nástrojů. Jen několika činnostmi ztratíte více času v garáži nebo dílně než prohledáváním hromady nářadí a hledáním správné velikosti, kterou potřebujete. Skříňka nebo box na nářadí je navržena tak, aby malé šrouby, hřebíky, kotvy a další drobné příslušenství udržela oddělené a organizované. Vyjímatelné přihrádky jsou opravdu praktické, když s sebou nepotřebujete nosit celé pouzdro.

A když máte pár korun navíc?

  • Profesionální chrániče kolen. Prevence dlouhodobých problémů s koleny je důležitá pro každého a chrániče kolen právě to dělají. Vyberte opravdu kvalitní, jejichž gelové jádro a pěnové polštáře poskytují maximální pohodlí při práci a prodyšný design snižuje pot a přehřívání.
  • Suchý vysavač. Kompaktní průmyslový vysavač by mohl být skvělým dárkem pro ty, kteří hledají alternativu k jejich objemnému a těžkému vysavači. Malý stroj snadno vynést po žebříku – nebo, chcete-li, uložit do kufru auta pro nečekané úklidy.
  • Ochrana sluchu. Pro každého, kdo pracuje kolem hlučného elektrického nářadí nebo zahradního vybavení, je nezbytná správná ochrana sluchu, aby se zabránilo dlouhodobému poškození. Dražší modely díky připojení Bluetooth vám umožní poslouchat hudbu nebo dokonce přijímat telefonní hovory, aniž byste je sundávali.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články