4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Pokud milujete dřevo, zamilujete si i dřevěné podlahy Boen DesignWood

Redakční výběr

Společnost Supellex hledá pro své zákazníky mezi těmi nejlepšími výrobci podlahových krytin. Proto přítomnost podlah značky Boen DesignWood v jejím sortimentu není nijak udivující. Podlahy Boen jsou zhmotněním přírodní dokonalosti a nejmodernějších technologií. Pokud se pro podlahy Boen rozhodnete, můžete se doma kochat jejich krásou, naplno si vychutnávat jejich na dotek příjemný povrch a těžit z výhod dřevěné podlahy. V čem jsou podlahy Boen tak výjimečné?

Něco o výrobci podlah Boen

Krása a dokonalost se může zrodit postupem času, nebo se také může rozvíjet už od začátku. Druhá verze platí pro přírodní podlahové krytiny Boen, u kterých si výrobce hlídá jejich kvalitu už u jejich zrodu, tedy u zpracování dřeva. Společnost vlastní tři pily, a proto střeží kvalitu základní suroviny už od začátku. Hlavně dohlíží na proces sušení, čímž v případě správného sušení předchází pozdějším nežádoucím jevům dřevěných podlah, jako je praskání a kroucení parket.

Výrobce Boen dále respektuje přírodu, a proto maximálně využije materiál, který jí poskytuje

V neposlední řadě jde výrobce Boen s dobou. Uvědomuje si, že dřevěné podlahy musí být krásné a to nejen v prvních letech jejich používání, nýbrž mnohem delší dobu. Kvůli toho vyvinul nejrůznější technologie, které povrch dřeva chrání, aniž by zakrývaly jeho krásu. Vy si proto doma můžete užít opravdový skvost. Dřevěné podlahy Boen Designwood jsou pokladem pro oči a zároveň skvělým parťákem pro běžný život.

Podlahy Boen a výhody jejich použití v interiéru

Proč si pro podlahovou krytinu vybrat zrovna dřevo? Dřevo je autentické, krásně voní a je příjemné na dotek. Ošetření a údržba dřevěné podlahy dnes už nepředstavuje žádný problém, i proto se dřevo řadí na vrchní příčky oblíbených podlahových krytin.

Proč si vybrat podlahy Boen? Výrobce Boen to se dřevem umí, proto si z nabídky Supellex můžete vybrat až ze 7 dekorů dřevěných podlah Boen. Podlahy Boen představují snadnou instalaci, díky jedinečnému click systému. Podlahy lze pokládat plovoucím způsobem, možné je však i jejich celoplošné lepení.

Užijte si komfort podlahového topení

Dalším plusem podlahy Boen je její vhodnost pokládky na  podlahové topení. Díky tomu si můžete doma užít nejen dotek dřeva, nýbrž i příjemné teplo od podlahy. Podlahové topení je dnes velmi moderním zdrojem tepla v interiéru. Není vidět, ale přece tam je. Podlahové topení čím dál tím více střídá běžné radiátorové topení. Je moderní a zároveň efektivní. Ovšem ani zdaleka není automatickou verzí pod všechny podlahové krytiny. Proto je nutné podlahu vybírat i s přihlédnutím na tento faktor. Podlahy Boen každopádně podlahové topení dovolují.

Krása podlahy Boen

Krása podlahy Boen je opravdu obdivuhodná. Při jejím výběru do interiéru se nemusíte bát, že by se snad někde nehodila. Zaprvé dřevo si k sobě interiér vždy podmaní, zadruhé jsou podlahy Boen k dostání až v 7 barevných variantách. Vybírat můžete z kolekcí Dub Animoso, Dub Arizona, Dub bílý Concerto, Dub bílý Super Concerto, Dub Finale, Dub Super Finale nebo Jasan bílý Mercato.

Dlouhodobá spokojenost s podlahou Boen

Podlahy Boen jsou vysoce konkurenceschopné. Domů si můžete dovézt podlahovou krytinu, která splní vaše nejtajnější představy o domově a zároveň ukojí i vaše požadavky na údržbu a životnost podlahy. Koneckonců víte, jaké požadavky byste na svou podlahu měli mít?

V první řadě, pokud si podlahu budete pokládat sami, je důležité zvolit takový systém, který vám umožní snadnou pokládku. Čemu se opravdu nikdy nevyhnete je následná údržba podlahy. Je důležité, aby podlaha vydržela váš běžný chod domácnosti. Podlahy Boen disponují speciálním ošetřením povrchu, který chrání podlahu před ulpíváním nečistot i před poškozením.

Důležitá je i dlouhá životnost podlahy, kterou vám zaručí její výrobce. Podstatnou roli zde hraje tvrdost podlahy, volba jejich povrchu nebo také ochrana spár mezi jednotlivými lamelami.

qVíce na: www.supellex.cz

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články