1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Co si dnes vaše postel vezme na sebe?

Redakční výběr

Nabídka povlečení je dnes tak rozsáhlá, že ji lze přirovnat k šatníku parádivé ženy. I vy můžete mít v šatníku pár „outfitů” pro vaši postel. A vzhledem k pestrosti materiálů v nabídce to mohou být outfity pro každou příležitost. Máte chuť nechat se zahřát mikroplyšem? Nebo jste spíše naladěni pro romantický satén? Nebo máte náladu pro nenáročný krep? Je to jen na vás, protože když na to přijde, můžete se v zámeckém povlečení klidně vyspat jako na zámku. 

Mikroplyšové povlečení pro chladné noci

Povlečení z mikroplyše (mikroflanelu) je ideální pro zimní období. Oproti jiným materiálům má totiž plyš tu výhodu, že vás zahřeje dřív, než si pro spánek najdete tu správnou polohu. Mikroplyšové povlečení je vyrobené ze 100% polyesteru. Ačkoliv se jedná o umělý materiál, plyš umí dýchat a má vynikající termoregulační schopnosti. Mikroplyšové povlečení má jemná vlákna, která jsou velmi měkká na dotek. Proto může částečně nahradit hřejivou náruč vašeho partnera v době, kdy bude na služební cestě. Povlečení z plyše doporučujeme doplnit i plyšovým prostěradlem. Teprve pak bude plyšová náruč vaší postele kompletní.  

Romantické saténové povlečení pro žhavou noc

Každá postel by měla mít tu možnost být povlečena do romantického a luxusního saténu. Satén je 100% bavlna. Díky speciálnímu způsobu úpravy bavlny má saténové povlečení svůj typický lesklý vzhled. Saténové povlečení se vám ve výbavě bude hodit tehdy, když si s partnerem budete chtít dopřát romantické chvíle. 

Zámecké povlečení pro výjimečné chvíle

A protože spánek by se neměl šidit, nešiďte ani svou postel. Zámecké povlečení jí dodá šmrnc luxusu. Spát se vám v něm bude jako na zámku. Při výběru zámeckého povlečení nezapomeňte přihlédnout k faktu, že je určeno pro francouzskou peřinu s rozměrem 200×220. 

V nabídce je však mnohem více druhů povlečení. Zmínit můžeme například 3D povlečení, stejně jako bavlněné nebo krepové povlečení. Vybrané povlečení nezapomeňte doplnit také prostěradlem. I zde máte na výběr. 

Zkrátka a dobře obléct postel pro nějakou příležitost je dnes stejně žádoucí, jako vybrat padnoucí outfit pro náročnou ženu. Tak nás teď napadlo, nepotřebuje se vaše postel také „vyšvihnout”?

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články