4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Přilby na kolo jsou pohodlné i pro celodenní nošení

Redakční výběr

Nejen komfort, ale také stoprocentní ochrana! Moderní cyklistické helmy totiž přináší elegantní zpracování, stejně jako maximální funkčnost. Pro dospělé sice nejsou zákonnou povinností, ale ruku na srdce, je to spíše věc osobní zodpovědnosti. Nemusíte se bát, že vám nesednou nebo budou na hlavě příliš těžké. Naopak, dnešní materiály nabídnou lehkost a samozřejmostí je i perfektní odvětrávání v horkých letních dnech. A tím určitě ještě nekončíme, model určený pro 21. století si velmi dobře rozumí i se smartphony.

Ochrana zdraví je až na prvním místě

Pohodlné, ale i praktické. Přesně takové umí být přilby na kolo, které umožní třeba přehrávání oblíbené hudby. V neposlední řadě si díky nim můžete i zatelefonovat, v popruhu pod bradou je totiž malý mikrofon. Praktičnosti je pak učiněno zadost i díky LED světelné signalizaci, s níž se nemusíte bát v sedle horského kola ani během deště, mlhy nebo jiných rozmarů počasí. Budete totiž vždycky výborně vidět, ať už budou světelné podmínky jakékoliv. A právě tohle je pro řidiče osobních i nákladních automobilů mimořádně důležité…

Vývoj jde neustále kupředu mílovými kroky

Helmy na kolo byly ještě na přelomu tisíciletí úplně jiné než dnes. Pamatujete si tehdejší modely také? Ty dnešní se umí spárovat s chytrým mobilním telefonem, přehrávat hudbu, ale také přinášejí technologii MIPS, která napomůže maximální ochraně hlavy při pádech. V Evropě dojde každoročně ke stovkám tisíc nehod cyklistů s vážnými následky pro zdraví. Pokud ale máte správně nasazenou cyklistickou přilbu, riziko se samozřejmě snižuje. Když navíc nejde jen o obyčejnou přilbu, ale spíše moderní elektrozařízení, které se snadno nabije přes USB-C konektor, jistě není co řešit. Aktuální nabídku cyklistického vybavení najdete na cel-tec.cz!

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články