4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Rychlopůjčka umožní půjčit si peníze ještě během dneška

Redakční výběr

Žádné dlouhé čekání, nýbrž blesková reakce. Úvěr je už na cestě, sjednání je naprosto jednoduché! 

Nemusíte spěchat, abyste stihli otevírací dobu poboček na úplně opačném konci města. Není nutné, abyste se seznamovali s obsáhlou dokumentací a byli tlačeni do okamžitého rozhodnutí. Dnes už se krátkodobé úvěry sjednávají docela jinak – především bez spěchu a nutnosti osobních schůzek či na první pohled až nekonečných telefonátů. Internet přeci zkracuje vzdálenosti a zjednodušuje život. Tak proč mu nejít naproti, zvláště pokud je to pro všechny tolik výhodné?

Kontaktní formulář můžete odeslat kdykoliv

Vyplnění a odeslání formuláře, kterým oficiálně požádáte o půjčku, je možné ve dne i v noci, bez ohledu na cokoliv. Rychlopůjčka je totiž přístupná nonstop a neptá se na zbytečné otázky, které všechny vlastně jen unavují a nic opravdu důležitého nepřinášejí. Není přeci důvod ztrácet čas čekáním nebo jednáním, které není zapotřebí. Tady si totiž vyberete přes internet a nemusíte s nikým jednat mezi čtyřma očima. Spěch je přeci špatný rádce, že? Takže, jak vysoký úvěr si vlastně můžete sjednat? A jak dlouhá by například mohla být lhůta splatnosti?

  • 1 000 Kč jako minimum. Mobilní paušál, mikrovlnka, ale i výdaje, které už opravdu nepočkají.
  • 20 000 Kč je nejvyšší suma, o kterou můžete požádat. A na účel půjčky se nikdo ptát nebude.
  • 7 dnů, ale klidně i osmadvacet dnů. Záleží jen na vás, možnosti jsou čtyři – 1,2,3, ale i 4 týdny.

Mantinely jsou jasně dané, vyberete si?

Nemusíte nikam spěchat, půjčku si pečlivě rozmyslete, klidně ještě během dnešní podvečerní kávy společně s partnerem. Půjčka je diskrétní a bezúčelová, samotné jednání tedy bude poměrně krátké. Můžete si půjčit na novou mikrovlnku, ale například také na jakékoliv nečekané výdaje, na konkrétní důvody totiž dotazováni rozhodně nebudete. Žádné poplatky předem a maximálně transparentní jednání, jinak řečeno – půjčka 20000Kč už čeká…

Velmi krátká smlouva je skutečnou předností

Nemáte rádi papírování? Jistě, to ani dnešní poskytovatelé nebankovních úvěrů, takže se nemusíte obávat, že se snad dočkáte na první pohled až nekonečné administrativy. Krátká a přehledná smlouva je zárukou transparentního jednání, neutopte se v obsáhlých formulacích, které jsou po prvním přečtení stále víceméně nejasné! Krátkodobý nebankovní úvěr je v tomto směru naštěstí velmi jednoduchý. Nemusíte kvůli němu studovat právnickou fakultu nebo si například pořizovat učebnice ekonomie. 

Maximální diskrétnost aneb sjednání půjčky online

Rychlá dohoda, ke které nepotřebujete osobní návštěvy kurýra nebo makléře, telefonický hovor ani schůzku na oficiální pobočce. Není kam spěchat, protože všechny detaily doladíte online, klidně u šálku oblíbeného čaje nebo kávy. A patnáct minut od schválení žádosti budou peníze na vašem bankovním účtu. Je to přijatelná rychlost? Co bude v žádosti konkrétně vyžadováno?

  • Kontaktní údaje. Samozřejmě, hlavně pak ty, podle kterých je možná úplná identifikace. 
  • Doklad o trvalém příjmu. Čtvrtletní výpis z bankovního účtu, jímž prokážete svou bonitu.
  • Jak velkou sumu si přejete půjčit a jaký by měl být právě ten váš ideální termín splatnosti. 

Rychlá dohoda, která potěší všechny

Sjednání proběhne poměrně rychle, takže se nemusíte obávat – peníze budou na vašem účtu velmi pravděpodobně ještě dnes. Právě proto byste si ale měli vše pečlivě rozmyslet a mít jasno, že půjčka je vhodným řešením situace, do které jste se právě dostali. Může jít o nečekané výdaje nebo výdaje, které jsou plánované – rekonstrukce, zaplacení složenek, nákup na víkend, když se zpozdil termín výplaty a tak podobně. Brát si půjčku, která je neuvážená, je ale bohužel přímou cestou k dluhové pasti.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články