4.1 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Rozvozy jídel aktivně fungují ve všech regionech

Redakční výběr

I když se ještě donedávna mnohé restaurace stranily tomu, že zavedou rozvozy jídel, během krize došlo i na ně. Rozvozy pizzy a dalších pokrmů byly jednou z možností, jak udržet svůj podnik nad vodou. A i když si řada majitelů restaurací, hospod a podobných podniků myslela, že zájem o rozvoz jídel bude jenom v době karantény, nyní je velice mile překvapena. Zájem o rozvoz jídel přetrvává, dokonce se mnoha okresech i zvyšuje. 

Rozvoz jídel ve Frýdku-Místku či jinde v republice postupně nabírá na obrátkách, i když už dávno nemusíme trávit veškerý svůj čas doma. Pro mnohé podniky je to opravdu milé překvapení a nyní díky tomu nelitují svého rozhodnutí zařadit rozvoz do své nabídky. 

Rozvoz jídel už ve všech regionech

Mnohé podniky začaly s rozvozem jídel až po uběhnutí karantény. Z této služby se totiž stal doslova hit, který skutečna nabírá na obrátkách. Rozvozy jídel nyní opravdu aktivně fungují ve všech regionech, a to po celé České republice. 

Díky trendu, který se neustále zvyšuje, se chce na jednotlivé regiony více zaměřovat i řada společností zaměřující se na rozvážkové služby. Například Dáme jídlo – oblíbená rozvážková služba působící především ve velkých městech – má za cíl podpořit regionální aktivity. 

Rozvážkové služby tam, kde je velký odbyt

Na mnohá místa společnosti zaměřující se ryze na rozvážku ještě nezamířily. Důvodem toho byl nízký odbyt. Je logické, že ve městech nebo na místech, kde je nízký odbyt, rozvážkové společnosti nefungují. 

Před několika měsíci se však změnila situace a i na místech, kde odbyt byl dříve velice nízký, je nyní odbyt poměrně vysoký. Proto mnohé společnosti pozměňují svou strategii a vrhají se na místa s vysokou poptávkou a čili i s vysokým odbytem. 

Nově se také spouští celá spousta projektů samostatných gastroprovozů, ale ty zatím fungují ryze v Praze.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články