1.5 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Slevové kupony

Redakční výběr

Všimli jste si toho, že spousta e-shopů pravidelně nabízí slevové kupony, ale vám vždy ty nejlepší akce uniknou? A co kdybychom vám řekli, že můžete mít všechny slevové kupony přehledně na jedné stránce? Díky Tipli.cz vám už neunikne ani jedna sleva!

Nikdo z nás nemá čas sledovat záplavu slevových kuponů, ať již jde o peníze za váš první nákup, slevy, výprodej, dárek k nákupu nebo třeba doprava zdarma. Naštěstí Tipli vše sleduje za vás! Všechny slevové kupony máte přehledně na jedné stránce. A nejlepší na tom je, že můžete všechny slevové kupony využít zcela zadarmo. A my vám poradíme jak.

Slevové kupony na Tipli

Nejprve se zdarma zaregistrujte na Tipli.cz. Poté již vidíte na hlavní stránce ty nejzajímavější kupóny, které by vás mohly zajímat. Když si chcete prohlédnout všechny slevové kupony, tak kliknete na tlačítko „další slevy“. Tipli vám přináší nové slevy každý den, takže se vyplatí stránku se slevovými kupony sledovat pravidelně, protože slevy jsou časově omezené a ty nejzajímavější trvají často pouze pár hodin.

Nenechte si utéct žádnou slevovou akci

Dalším způsobem, jak můžete být informovaní o nejzajímavějších slevách a slevových akcích je facebooková stránka Tipli. Zde vás pravidelně upozorňují na slevy, které by vám rozhodně neměly utéct, proto nezapomeňte začít jejich stránku na facebooku sledovat. Inspiraci pro své nákupy naleznete také v jejich magazínu, kde se dozvíte spoustu zajímavých informací.

Využijte na nákup cashback

Nicméně slevové kupony nejsou jedinou možností, jak můžete díky Tipli ušetřit. Slevové akce totiž můžete kombinovat s cashbackem, což je další služba, kterou vám Tipli nabízí. Spočívá v tom, že se vám vrátí část peněz z nákupu zpátky. Funguje to jednoduše díky tomu, že vám Tipli pošle část provize, kterou dostane od e-shopu za získaného zákazníka. Vy tak můžete šetřit pohodlně každým nákupem. Zkombinovat slevové kupony NOTINO s 3,6% cashbackem se vážně vyplatí! A nejlepší na tom je, že takto můžete šetřit u více než 400 obchodů.

Začněte šetřit s Tipli ještě dnes a zaregistrujte se zdarma na jejich stránkách. Díky tomu získáte z nákupů na internetu maximum a za ušetřené peníze si můžete třeba vyjet na pěknou dovolenou.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články