4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Virtuální realita Plzeň: objevte akční zážitky

Redakční výběr

Klub virtuální reality VRKO Plzeň je přední hráčský klub. VRKO Plzeň nabízí atraktivní zážitek pro všechny milovníky skvělých zážitků.

Nejnovější a plně licencované hry pro virtuální realitu jsou plné emocí. Přidejte se k herní komunitě a vstupte do světa budoucnosti.

VRKO Plzeň je místo, kde lze příjemně posedět s přáteli a stejně založenými lidmi – je to místo, kde najdete relax a také komunitu lidí, se kterými si budete rozumět.

Co je virtuální realita?

Virtuální realita je počítačem vytvořené prostředí, které vám umožňuje interakci pomocí vašeho těla. Když je vybaven náhlavní soupravou VR a ovládáním pohybu, přenesete se do nového světa.

Kdo může hrát?

VR je neuvěřitelně intuitivní, lidé, kteří by se za normálních okolností nepovažovali za hráče, zjistí, že mohou snadno hrát většinu her, protože přirozeně reaguje na jejich akce.

Pokud jste ve VR poprvé, doporučujeme vám prohlédnout si nabídku her a vybrat si několik her s hodnocením obtížnosti „Easy“ nebo vyzkoušet interaktivní návod, abyste mohli začít.

Existují věková omezení?

VR není vhodné pro děti do 8 let. Je to způsobeno tím, že minimální vzdálenost mezi jejich očima (interpupilární vzdálenost) obvykle nestačí k tomu, aby byla 3D hloubka účinná.

Lepší než realita

Vizuály viděné ve virtuální realitě jsou mnohem lepší než realita. Technologie virtuální reality, která se používá při tvorbě her, vytvoří pocit, že je v jiném světě. Hry virtuální reality se ovládají ovldadačem, který umožní přenos vibrací a také jiných vjemů. Do virtuální reality je zakomponováno použití zvuku a grafiky. Kromě toho poskytuje uživateli dobrý herní zážitek.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články