4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Vzhůru za zábavou a veselím!

Redakční výběr

Hledáte vyžití pro své ratolesti, anebo plánujete nějakou narozeninovou oslavu, firemní párty a jinou událost? Nevíte, kam se obrátit a jakou formu zábavy zvolit? Výborným řešením pro vás bezesporu bude agentura HappyTimes, zabývající se činností v zábavě dětí a dospělých. V naší jedinečné nabídce najdete pronájem skákacího hradu a jiných nafukovacích atrakcí. Můžete si vyzkoušet takzvaný Zorbing fotbal, což je fotbal v nafukovacích koulích, u kterého se nebudou nudit ani dospělí. Dále organizujeme akce na klíč, jako jsou narozeninové párty, dětské dny a jiné akce a zároveň dodáme spoustu doplňků v podobě nafukovacích balónků a jiných nezbytností, co nesmějí na žádné oslavě chybět.

Zažijte ten pravý relax!

Děti se vydovádí, vy se odreagujete a načerpáte nové síly do dalších pracovních aktivit. Navíc se můžete sami vyblbnout jako nikdy, pokud vyzkoušíte Body zorbing – fotbal v nafukovacích koulích, který slibuje nezapomenutelnou zábavu. Ale nejen pronájem nafukovacích atrakcí, ale i akce na klíč plně v naší režii vás jistě mile překvapí. Pro své klienty zajišťujeme celé oslavy, jež zahrnují skládací stany, malování na obličej, klauny, kreativní dětské dílny, catering pro každou společnost, ozvučení a osvětlení jakýchkoliv vystoupení a spoustu dalších věcí. Nechejte se vtáhnout do hry a vraťte se, spolu s vašimi ratolestmi do krásných dětských let!

Pronájem atrakcí za nízkou cenu

Pronájem nafukovacích atrakcí, jako jsou nafukovací skákací hrady pro děti, horolezecké stěny, velké i malé nafukovací skluzavky a prolézačky jsou cenově dostupné, tudíž si je může dovolit každý. Skákací hrad Praha patří mezi jednu z nejoblíbenějších nafukovacích atrakcí, stejně jako Zorbing fotbal, stále více vyhlédávaná forma aktivního odpočinku pod naší taktovkou. Náš tým se postupem času rozrostl o významné partnery, jako je například Dan Eliáš a jeho cukrová vata, anebo známý pražský klaun Ferda alias Petr Čermák. Tvoříme společně kvalitní a fungující celek, vytvářející pro své zákazníky co nejpříjemnější podmínky. Našimi hlavními prioritami jsou bezpečnost jednotlivých atrakcí, čistota a funkčnost. S námi se nebudete nudit ani na chvíli.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

4 COMMENTS

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články