4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Dětská nožička s obuví od Cipíska bude jako v bavlnce

Redakční výběr

Dětská nožička se neuvěřitelně mění. Aby byla podstoupila správný vývoj, je důležité ji mít v té správné botě. Dětské boty Superfit patří k té správné volbě. Jedná se o certifikovanou značku, která zajistí pohodlí a správný směr v životě nohou vašich ratolestí.

Proč právě Superfit?

Dětská obuv Superfit klade vysoké nároky. Své boty dostala do více než 45 zemí světa a má se opravdu čím chlubit. Jejich výrobci úzce spolupracují s ortopedy a boty byly a jsou vyráběny ve spolupráci s dětskými lékaři. Dětské boty Superfit se přizpůsobí dětské nožičce, kladou důraz na tvar, materiál, ale i design, který je neméně podstatný než ostatní parametry. Nikdy by se nemělo stát, že bude noha v botce klouzat nebo naopak tlačit. Důležitou roli hraje pevný kotník a odolnost vůči nárazům. Zásadou je lehká podrážka, pružné oblasti ohybu nohou. To vše vám Superfit dokáže nabídnout.

V nabídce jsou všechny modely

Superfit nabízí všechny modely pro dívky i chlapce. Najdete u nich botky pro nejmenší, balerínky, tenisky, ale i celoroční obuv Superfit, která disponuje goretexem. Materiál je prodyšný a lehký, tím pádem nedochází k tomu, že by se v něm nožička potila. Polyuretanová podrážka je protiskluzová a tlumí nárazy při dopadu nebo doskoku. V případě dětských letních bot Superfit najdete membránu GORE-TEX XCR a u dětských zimních bot Superfit GORE-TEX.

Prohlédněte si dětské celoroční boty Superfit Starlight, které jsou kožené a kotníkové nebo vyzkoušejte vašim ratolestem MEL či Universe pro dívky i chlapce. Určitě si vaše děti vyberou a udělají jim radost. Extrémně lehká obuv s maximálně ohebnou podešví je třeba bota Ulli.

Dětské letní boty Superfit Keen Moxie sandal patří mezi nejnižší profilovou univerzální botu. Vynikají svou lehkostí, a zároveň jsou vhodné do vody i na sucho.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

3 COMMENTS

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články