1.5 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Agentura HappyTimes zajistí zábavu malým i velkým

Redakční výběr

Již bezmála sedmým rokem se společnost HappyTimes zabývá pronájmem různých nafukovacích atrakcí, pořádáním narozeninových oslav, firemních párty, či jiných významných událostí v podobě akcí na klíč. Pokud hledáte zábavu, na jakou se nezapomíná, vyzkoušejte takzvaný Body zorbing, což je Zorbing fotbal, moderní hra, odehrávající se uvnitř nafukovascí koule a slibující adrenalinový relax jak pro děti, tak i pro dospělé. Pronájem nafukovacích atrakcí je cenově dostupný a komunikace s naším týmem je na profesionální úrovni. V naší jedinečné nabídce máme i balíčky služeb pro vybrané akce, které jsou tím pádem cenově zvýhodněny.

Přehlídka naší nabídky

Již od roku 2012, kdy jsme zahájili svou činnost, jsme se snažili vytvořit fungující a kvalitní tým, mající spokojenost klientů na prvním místě. Pronajímáme nafukovací atrakce, jako jsou skákací hrady pro děti, nafukovací skluzavky, horolezecké stěny a jiné. Navíc zajišťujeme různé oslavy, dodáme i doplňky na tyto akce a v maximální míře vás pobavíme. Například balíček ,,dětský den“ patří mezi nejoblíbenější službu a jako takový slibuje, že děti odejdou z tohoto dětského dne nadšeni a plni radostných dojmů a zážitků. Dospělí se mohou zabavit u Zorbing fotbalu, fotbalu v koulích, vynikající zábavě uvnitř nafukovací koule. Zajistíme vám hrací plochu ve vašem okolí zdarma.

Vaše spokojenost, naše radost

Naše agentura byla založena v roce 2012 dvěma kamarády ze školy – Janem Havlem a Michalem Šafránka. Posléze jsme do svého týmu nabrali známého pražského klauna Ferdu alias Petra Čermáka a Dana Eliáše a jeho skvělou cukrovou vatu. Všichni tak už sedmým rokem tvoříme fungující a kvalitní celek. Skákací hrad Praha, stejně jako jiné nafukovací atrakce se staly stále vyhledávanější formou zábavy a to především díky našemu vstřícnému přístupu. Všechny nafukovací atrakce a skákací hrady pro děti jsou maximálně bezpečné a slibují kopec zábavy. Tak neváhejte a užijte si s rodinou neopakovatelné radosti. Těšíme se na vás!

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

5 COMMENTS

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články