4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Znáte tyto tipy na praktické dárky, které potěší?

Redakční výběr

Vybírání dárků může být někdy opravdu dřina. Starosti s tím, co vybrat, aby to nebyla hloupost, aby jste se trefili do vkusu, a nebo aby měl dárek úspěch. Snad každý člověk na světě měl někdy trable s tím, jak vybrat vhodný dárek. Z toho důvodu jsme se rozhodli, dát vám pár tipů a rad na dárky, kterými nic nezkazíte.

Rada č.1: Pro koho, od koho?

Důležité je si ujasnit, pro koho dárek kupujete a zaměřit se na to i z druhé strany pohledu, kdo jste pro obdarovaného vy. Rozhodně nikdy nekupujte stejný dárek manželce, tchýni a dceři. Věřte, že byste si mohli zadělat na pěkný problém. 

Váš partner/partnerka od vás budou vždy očekávat něco, co je důkazem, že ho dobře znáte. Ovšem to možná platí o to více u žen. Proto pro partnera/partnerku kupujte něco od srdce, něco co určitě víte, že potřebuje a hlavně se pokuste vyhnout dárkům jako je vysavač nebo monterky! Může to působit jako náznak toho, že by partner měl začít něco dělat. I když muži bývají o něco praktičtější a takové praktické dárky by možná i ocenili. 

Ovšem pokud už vybíráte dárek pro rodiče, babičku nebo dědu, zde jsou praktické dárky na místě. Člověk stárne a věkem mu ubývá sil, proto určitě ocení věci, které jim ulehčí práci nebo přispějou ke zdraví.

Inspiraci na dárky pro muže i pro ženy najdete vždy v jejich zájmech!

Rada č. 2: Příležitost

Především u párů je dobré rozlišovat, k jaké příležitosti dárek vybíráte. Na výročí byste měli dárek vybírat tak, aby byl symbolem vaši lásky, a abyste dokázali, jak vám záleží na společně stráveném čase. Né že by mikina s potiskem byla úplně na nic, ale na výročí ji/jemu tím dech určitě nevyrazíte.

Na narozeniny se pokuste vybírat takový dárek, který opravdu potěší. Mělo by to být něco, co je pro daného člověka důležité, např. pomůcka k oblíbenému sportu. Jde o to, že narozeniny jsou dnem, který patří jen tomu člověku, pro kterého dárek kupujete. Když se vyberete něco, co si obdarovaný opravdu přeje a bude to pravidelně používat, můžete si hrdě poklepat na rameno.  Inspiraci pro takovýto dárek můžete hledat právě v jeho zálibách, snech nebo přáních. 

Dárkům na Vánoce se meze nekladou. V tomto svátku je povolené všechno. V tento den, nezkazíte nic žádným dárkem. Můžete koupit něco, co vám v domácnosti chybí, co daná osoba potřebuje, ale není to nic jen tak pro radost, např. mop, vysavač atd. Pokud byste se rozhodli nakupovat oblečení, nejdřív pozorně prostudujte styl a šatní skříň. Ať se vyhnete výměnám.

Na závěr jedna důležitá rada! Ať už kupujete dárek komukoliv, vždy pozorně NASLOUCHEJTE. Protože pokud nasloucháte, výběr dárků už nebude představovat takového strašáka jako dřív.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články