1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Bonus za založení bankovního účtu ve výši patnácti stokorun zní velmi atraktivně

Redakční výběr

V dnešní době je finanční trh značně konzervativní, některé subjekty vyčkávají, co přinese podzim nebo příští rok a nechtějí dělat převratné změny. Jiné zase využívají situace a nabízejí nové produkty, které mohou přivést novou dlouhodobou klientelu. Bonusová akce, při které za založení osobního konta získáte odměnu, není v tuzemském prostředí novinkou – ale v dnešní době jde vzhledem k ekonomické situaci o poměrně odvážný počin. 

Některé banky mají opravdu napilno…

Jak se dozvídáme například také z mBank recenze, dnešní banky nejsou vždy naladěné jen čekat, ale odhodlávají se i k různým zajímavým akcím. Získat bonus do začátku jen za to, že si založíte účet, je jistě lákavé. A patnáct stokorun znamená například příjemný večer v restauraci pro dva nebo platbu za mobilní paušál za dva měsíce. Případně cokoliv jiného, podle vlastní fantazie, které se meze rozhodně nijak nekladou. Jak říká mBank založení účtu bonus, je to vlastně jednoduchá záležitost.

Nemáte také nevymoženou pohledávku? A raději byste na celou věc zapomněli, protože se dlužník už půl roku neozval? V tom případě je třeba jednat – a svěřit otěže do rukou odborníků, kteří se na dluhy specializují a vědí, jak přimět dlužníka, aby zaplatil. Vše samozřejmě pomocí zcela legálních metod a skutečně efektivně. Pokud nepřijde úspěch, neplatíte provizi. Ta se totiž hradí až z reálně vymožené sumy. 

Nebojte se být asertivní, máte na to právo

Jak uvádí i epohledavky recenze, nejde o žádný složitý proces. Zvláště pokud necháte vše na odbornících a sami jen vyčkáte – nemusíte dělat vlastně vůbec nic. Možná budete už brzy překvapeni pozitivním výsledkem, dluh, na který jste už skoro přestali myslet, bude znenadání splacený. Vzdávat se předem, to by rozhodně neměl být váš styl!

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články