4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Oblečení pro karnevalové šílenství – v tomto oblečení uděláte na všechny skvělý dojem!

Redakční výběr

Karneval je zvláštní období roku, kdy je součástí oslav zábava. Konají se zde plesy a oslavy, ale také i běžná společenská setkání. Vyplatí se předem promyslet, co si na takové akce obléknout, třeba v povánočních slevách najdete nějaké výhodné oblečení, kterým oslníte všechny své hosty? Jaké oblečení si vybrat? Musíte vždy utrácet velké peníze za karnevalové šílenství? Nebo snad zvolíte tónované stylizace, které můžete nosit i později? Vše záleží na kreativitě nositelky a její preferencích, pokud jde o oblečení.

Které stylizace se hodí na karnevalové plesy, a které na party nebo maškarní večírky?

Karnevalové stylizace by měly být barevné a lesklé a přitahovat pozornost, stejně jako ty, které se nosí na Silvestra. Zejména ženy si vybírají oblečení poseté třpytkami, se zirkony a dalšími bohatými ozdobami. Na karnevalových plesech se podle protokolu obvykle nosí dlouhé šaty, které lze teatrálním způsobem doplnit dlouhými rukavicemi nebo neobvyklým účesem. Samozřejmě pokud nositelce taková přeháněna stylizace nevyhovuje, můžete zvolit elegantní jednoduchost a šaty doplnit pouze šperky. Karnevalové party se konají v soukromých bytech, a také i domech. Krátké, pohodlné koktejlové šaty pak budou pro dámy tou nejlepší volbou. Jako doplnění můžete si vybrat lodičky na podpatku nebo klínku a získat úžasnou stylizaci. Kostýmní plesy, zejména ty s přáteli, mohou být tematické, ale ne vždy se vyplatí kupovat nové oblečení pro vytvoření převleku, můžete využít půjčovnu nebo požádat přátele. Plesové šaty z minulé sezóny se mohou snadno stát součástí stylizace princezny.

Musí být karnevalové kostýmy drahé? Jak můžeme snížit své výdaje na oblečení?

Nákup všech oblečení a doplňků, jako jsou dámské polobotky, může být velmi nákladný, zejména pokud se na karnevalu koná několik večírků. Výdaje lze snížit několika způsoby. Prvním způsobem je půjčit si oblečení od přátel – bohužel pak musíte dávat pozor, abyste oblečení nepoškodili. Druhým způsobem je nákup stylových prvků ve výprodeji mezi Vánocemi a Novým rokem. Second handy Vám také pomohou snížit náklady na nákupy – pokud jde o plesové nebo koktejlové šaty, můžete v nich najít skvosty prakticky po celý rok. Stojí doslova pár drobných a navíc máte jistotu, že se nikdo neobjeví ve stejném oblečení.

Oblečení není všechno – doplňky mohou být úžasné

V případě stylizace však není důležité pouze oblečení. Důležité jsou také doplňky, které nosíte. Dámské polobotky mohou okouzlovat svým zdobením nebo střihem, zatímco sladěné šperky změní charakter celé stylizace. Často je dobré koupit si šaty o jednoduchém, elegantním střihu a doplnit je bohatými šperky a dalšími lesklými doplňky. Tímto způsobem lze oblečení nosit i po karnevalu – bez nadměrného zdobení.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články