4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Kapslové kávovary

Redakční výběr

Kapslové kávovary jsou díky jednoduchému ovládání čím dál oblíbenější. Pokud se vám nechce po každé přípravě kávy přístroj čistit, jsou nejlepší variantou právě tyto kávovary na kapsle. Je dobré vzít v potaz rovněž i ekologickou zátěž a cenu za šálek kávy. Chuť kávy jako z pravé kavárny si z kávovaru zamilujete.

Kapslové kávovary
Kapslové kávovary

Funkce kapslových kávovarů

Před pořízením kávovaru si promyslete, zda si chcete připravovat jen espresso nebo i capuccino, latté nebo horkou čokoládu. Kávovary na kapsle mají kompaktní rozměry, proto budou zabírat jen kousek místa na vaší kuchyňské lince.

Vybrat si můžete z mnoha designových modelů a barevných variant. Dále se pak zaměřte i na obsah samotných kapslí. Některé obsahují kávu zrnkovou, jiné již namletou. Mohou obsahovat sušené mléko nebo tekutou smetanu. Tyto parametry pak ovlivňují výslednou chuť takto připravené kávy.

Kapslové kávovary

Kávovar Tassimo – tyto kapslové kávovary na trhu zakoupíte v různých modelech, které se pohybují v různé cenové relaci. Nejdražší model v ceně okolo 4 000,- Kč připravuje kávu z filtrované vody. Je třeba počítat s pořizovací cenou kapslí i náhradních filtrů na vodu. Kávovar je plně automatický a příprava nápojů snadná.

Kapslový kávovar  patří mezi nejkupovanější a nejoblíbenější přístroje do domácností. Káva z něj je výborná a v kapslích najdete sušené mléko se specifickou, zajímavou chutí. Připravit si můžete i ledovou kávu na osvěžení v letních dnech, vynikající čokoládu a čaj.

Kávovary pro vás

Kávovar Nespresso je vítězem v oblíbenosti spotřebitelů v pití kávy. Chuť kávy z tohoto kávovaru se naprosto rovná prvotřídní kávě z kavárny. Kávu si lze připravit malou i velkou, záleží na vaší chuti. Dražší model má k dispozici také malou nádržku na čerstvé mléko, kterou snadno uskladníte v lednici a v případě potřeby omyjete.

Specialisté na kávu – Nápojová Ambulance

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

2 COMMENTS

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články