1.1 C
Prague
Pátek, 2 prosince, 2022

Pískování lodí a nanášení nového lodního laku

Redakční výběr

Máte ve své garáži loď, kterou potřebujete před sezónou zbavit starého nátěru? Šetrným a zároveň velmi efektivním řešením je pískování neboli tryskání lodí. Pískování lodí zbaví dřevo i kov starých nátěrů i ostatních nánosů i ve špatně přístupných místech.

Jak probíhá pískování lodí

Pískování lodí je velmi efektivní přitom šetrný proces, při kterém dochází k dokonalému odstranění všech jemných i hrubých nečistot na trupu lodi, v lodní kabině i v ostatních částech lodi. Pískování probíhá pod vysokým tlakem vzduchu, kdy tryskáme písek na požadované místo. To zůstane dokonale čisté. Dřevo získá svou původní barvu, vynikne jeho struktura. Kov je zbaven všech částic a vznikne dokonale čistý povrch.

Mobilní pískování lodí se používá pro čištění, renovaci a zdrsnění požadovaného povrchu. Naše firma Barmakolor se specializuje na pískování lodí všech velikostí. Už nemusíte přemýšlet, jak odstraníte starý nátěr a zbavíte lodi zašedlého povrchu. My vám pomocí profesionální pískovačky s vysokoúčinným odsáváním ušetříme mnoho času a financí.

Kdy je vhodné začít s pískováním lodí

Lodě vyžadují před prvním vyplutím generální údržbu. Pokud právě vaše loď nebyla již dlouhé roky opatřena novým lodním lakem, letošní před-sezona je ideální čas pro zjednání nápravy. Metoda pískování zaručuje optimální přípravu na aplikaci nového laku. Pomocí pískování docílíme v krátkém čase a šetrnou formou požadovaného efektu.

Tryskání lodí je velmi jemná metoda. Pokud však potřebujete povrch lodi zdrsnit, použijeme vhodnou metodu a povrch přirozeným procesem zdrsníme. Tryskáním se odstraní všechny stopy starých nátěrů, rzi a dalších hrubých nečistot, a to i na místech, která jsou obtížně opracovatelná běžnými prostředky.

Pískování kajuty

Pískování není určeno pouze pro ošetření trupu lodi. Potřebujete oživit dřevo v kajutě? Chcete dát plastům nový vzhled nebo potřebujete opatřit kování novým nátěrem? Pro jednotlivé struktury materiálu používáme vhodnou metodu a použitá abraziva, která docílí požadovaného efektu. Protože je pískovačka opatřena vysokoúčinným odsáváním, lze provádět pískování i v interiéru.

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články