4 C
Prague
Pondělí, 28 listopadu, 2022

Pekařství PAUL rozšiřuje online prodej

Redakční výběr

Již 12 let si můžete vychutnávat skvělé francouzské pečivo a dorty v pekárnách s příjemnou a nezaměnitelnou atmosférou. Vzhledem k současné situaci pekařství PAUL již nějakou dobu nabízí své nejkvalitnější produkty v online prostředí a stále rozšiřuje možnosti jejich doručení až k vašim dveřím. 

Novým partnerem pekařství PAUL se stal e-shop s potravinami Rohlík.cz. „Rohlík je špičkou ve svém oboru, proto volba pro nás byla jasná. Nabízíme prémiové zboží nejvyšší kvality a chtěli jsme si být jisti, že i náš partner bude jedničkou na trhu,“ vysvětluje Filip Kubernat, ředitel pekařství PAUL. Na Rohlíku si můžete objednat průřez nejoblíbenějších výrobků, jako je máslový croissant, výjimečný ořechový chléb, tradiční francouzské bagety, toastový chléb a mnoho dalších výrobků. Samozřejmostí jsou i oblíbené makronky. 

Pokud se nespokojíte s výběrem na Rohlíku, tak téměř veškerý sortiment nabízející e-shop PAUL Vám doručí služba WOLT. „WOLT je rychlý, kvalitní a nabízí nejlepší zákaznický servis,“ říká Filip Kubernat. Tato služba je skvělá při příležitostech jako třeba piknik s přáteli v parku, posezení s kamarády či porada v práci. Pro firmy připravil PAUL tzv. „Prémiové občerstvení do prémiových kanceláří“. V praktických boxech najdete plněné mini croissanty a menší verze oblíbených klasických, čočkových a ovocných salátů

- Reklama -aktualita

Mohlo by vás zajímat:

- Komerční sdělení -PR články

Redakce doporučuje

PR články